SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa / przenośna Talenti Cleo Alu Zobacz większe

Lampa podłogowa / przenośna Talenti Cleo Alu

KOD: 250sdCLEL01/02/03

ID: 125180

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa przenośna
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantMarco Acerbis
ProducentTalenti
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Talenti Cleo Alu

Aluminiowa lampa podłogowa LED

Projektant: Marco Acerbis
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: CLEL01/02/03

Dane techniczne

clel01: 35x35xh66 mm
clel02: 40x40xh90 mm
clel03: 45x45xh120 mm

Opis

Latarnia Cleo Alu w pełni respektuje smak całej kolekcji. Geometryczne i dobrze zdefiniowane linie aluminiowej ramy tworzą ponadczasowy design, nadając dodatkowy stylowy akcent Twojej przestrzeni na zewnątrz. Dostępny w 3 rozmiarach.

CLEL01: LED 3,5 W - 2800K
CLEL02: LED 7W - 2800K
CLEL03: LED 7W - 2800K

( bbb222) Naczelną zasadą kolekcji Cleo Alu jest stworzenie produktu młodego i dynamicznego, który poprzez emocjonalne zaangażowanie przyciągnie obserwatora. Percepcja wzrokowa uderza bezpośrednio w zmysły. Kolekcję Cleo alu napędza chęć eksperymentowania z kontrastami i niepowtarzalne połączenia różnych materiałów: lekkość aluminium, nowoczesność powierzchni betonowych i niesamowita elegancja tkanin przyczyniają się do stworzenia kolekcji, która idealnie pasuje do każdego stylu i przestrzeni zewnętrznej . Żywe kolory tkanin, obszerne i proporcjonalne wymiary siedziska zapewniają wysoki komfort siedzenia i natychmiast poprawiają nastrój. Elegancka i modna kolekcja o świeżym i nowoczesnym smaku, która potrafi nadać szyku i młodzieńczej żywotności każdej przestrzeni, skierowana głównie do młodego widza.

Marco Acerbis

Marco Acerbis - zdjęcie projektantaUrodzony w 1973 Marco Acerbis jest absolwentem architektury Politecnico di Milano w 1998 roku. W latach 1997-2004 mieszka w Londynie, gdzie współpracuje ze studiem Lorda Normana Fostera. Przez te lata współpracował przy budowie ośmiopiętrowego Medical Research Building w Imperial College Campus w Londynie. Następnie zostaje Architektem Projektu Akademii Stołecznej. W 2004 roku zakłada własną praktykę we Włoszech.

Filmy

Tagi

talenty, Marco Acerbisa; Cleo Alu, Meble ogrodowe, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy podłogowe zewnętrzne, Latarnie, lampa podłogowa, latarnia, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Aluminiowe zewnętrzne lampy podłogowe; Metalowe lampy podłogowe zewnętrzne, Zewnętrzne lampy podłogowe LED; Latarnie w stylu współczesnym, Latarnie aluminiowe, Latarnie metalowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa / przenośna Talenti Cleo Alu

Lampa podłogowa / przenośna Talenti Cleo Alu

Latarnia Cleo Alu w pełni respektuje smak całej kolekcji. Geometryczne i dobrze zdefiniowane linie aluminiowej ramy tworzą ponadczasowy design, nadając dodatkowy stylowy akcent Twojej przestrzeni na zewnątrz. Dostępne w 3 rozmiarach. CLEL01: LED 3,5 W - 2800K CLEL02: LED 7W - 2800K CLEL03: LED 7W - 2800K Wiodąca zasada kolekcji Cleo Alu to stworzenie produktu młodego i dynamicznego, który poprzez emocjonalne zaangażowanie przyciągnie widza. Percepcja wzrokowa uderza bezpośrednio w zmysły. Kolekcję Cleo alu napędza chęć eksperymentowania z kontrastami i niepowtarzalne połączenia różnych materiałów: lekkość aluminium, nowoczesność powierzchni betonowych i niesamowita elegancja tkanin przyczyniają się do stworzenia kolekcji, która idealnie pasuje do każdego stylu i przestrzeni zewnętrznej . Żywe kolory tkanin, obszerne i proporcjonalne wymiary siedziska zapewniają wysoki komfort siedzenia i natychmiast poprawiają nastrój. Elegancka i modna kolekcja o świeżym i nowoczesnym smaku, która potrafi nadać szyku i młodzieńczej żywotności każdej przestrzeni, skierowana głównie do młodego widza.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek