SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Klosz Faro Barcelona Savoy Zobacz większe

Klosz Faro Barcelona Savoy

KOD: 250sd20316, 20317, 20318

ID: 123017

Rodzaj lampyKlosz
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantIsaac Piñeiro
ProducentFaro Barcelona
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Faro Barcelona Savoy

Klosz z tkaniny w kształcie stożka do lampy podłogowej

Projektant: Isaac Piñeiro
Rodzaj: Klosz
Kod produktu: 20316, 20317, 20318

Dane techniczne

objętość 0,00592 m3

Opis

Tekstylny odcień kolekcji został zaprojektowany przez Isaaca Piñeiro. Zaprojektowany do oświetlenia domu, ten biały (zielony lub czarny) klosz jest kompatybilny z konstrukcją lampy podłogowej z tej samej kolekcji.

SAVOY to kolekcja lamp wewnętrznych zaprojektowana przez Isaaca Piñeiro. Ich strukturę charakteryzuje łuk znajdujący się w górnej części, w którym odbija się światło, tworząc ładne odbicie. Kolekcja posiada szereg struktur, które można łączyć z odcieniami o różnych wykończeniach.

Isaac Piñeiro

Isaac Piñeiro - zdjęcie projektantaCristina Alonso (Yecla, Murcia) i Isaac Piñeiro (Pontevedra) założyli walenckie studio Nadadora, en 2006. Cristina, absolwentka projektowania graficznego w walenckiej szkole projektowania Escuela de Arte y Superior de Diseño, współpracowała przy projektowaniu działy Luzifer Lamps i studio Dídac Ballester Disseny, podczas pierwszego zakładania Nadadory. Isaac, absolwent produktu projektowania, studiował na tej samej uczelni co Cristina. Następnie uzyskał tytuł magistra wzornictwa przemysłowego na Politechnice w Mediolanie, studiując u boku takich raczkujących projektantów, jak Odoardo Fioravanti, Huub Ubbens i Matali Crasset.
... Więcej
... mniej

Filmy

Tagi

Faro Barcelona, Izaak Pineiro, Sabaudia, Oświetlenie wewnętrzne, Abażury, abażur, Abażury w stylu współczesnym, Abażury z tkaniny, Klosze w kształcie stożka

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Klosz Faro Barcelona Savoy

Klosz Faro Barcelona Savoy

Tekstylny odcień kolekcji został zaprojektowany przez Isaaca Piñeiro. Zaprojektowany do oświetlenia domu, ten biały (zielony lub czarny) klosz jest kompatybilny z konstrukcją lampy podłogowej z tej samej kolekcji. SAVOY to kolekcja lamp wewnętrznych zaprojektowana przez Isaaca Piñeiro. Ich strukturę charakteryzuje łuk znajdujący się w górnej części, w którym odbija się światło, tworząc ładne odbicie. Kolekcja posiada szereg struktur, które można łączyć z odcieniami o różnych wykończeniach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek