SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Faro Barcelona Savoy Zobacz większe

Lampa ścienna Faro Barcelona Savoy

KOD: 250sdfarobarcelonasavoy

ID: 110830

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantIsaac Piñeiro
ProducentFaro Barcelona
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Faro Barcelona Savoy

Metalowa lampa ścienna LED

Projektant: Isaac Piñeiro
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

długość 230 mm
szerokość 265 mm
wysokość 360 mm

Opis

Ta konstrukcja kinkietu przeznaczona jest do oświetlania sypialni lub salonu. Klosz nie jest wliczony w cenę.

SAVOY to kolekcja lamp wewnętrznych zaprojektowanych przez Isaaca Piñeiro. Ich strukturę charakteryzuje łuk znajdujący się w górnej części, w którym odbija się światło, tworząc ładne odbicie. Kolekcja posiada szereg struktur, które można łączyć z odcieniami o różnych wykończeniach.

Isaac Piñeiro

Isaac Piñeiro - zdjęcie projektantaCristina Alonso (Yecla, Murcia) i Isaac Piñeiro (Pontevedra) założyli walenckie studio Nadadora, en 2006. Cristina, absolwentka projektowania graficznego w walenckiej szkole projektowania Escuela de Arte y Superior de Diseño, współpracowała przy projektowaniu działy Luzifer Lamps i studio Dídac Ballester Disseny, podczas pierwszego zakładania Nadadory. Isaac, absolwent produktu projektowania, studiował na tej samej uczelni co Cristina. Następnie uzyskał tytuł magistra wzornictwa przemysłowego na Politechnice w Mediolanie, studiując u boku takich raczkujących projektantów, jak Odoardo Fioravanti, Huub Ubbens i Matali Crasset.
... Więcej
... mniej

Filmy

Tagi

Faro Barcelona, Izaak Pineiro, Sabaudia, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety z ramieniem stałym

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa ścienna Faro Barcelona Savoy

Lampa ścienna Faro Barcelona Savoy

Ta konstrukcja kinkietu przeznaczona jest do oświetlania sypialni lub salonu. Klosz nie jest wliczony w cenę. SAVOY to kolekcja lamp wewnętrznych zaprojektowanych przez Isaaca Piñeiro. Ich strukturę charakteryzuje łuk znajdujący się w górnej części, w którym odbija się światło, tworząc ładne odbicie. Kolekcja posiada szereg struktur, które można łączyć z odcieniami o różnych wykończeniach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek