SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa Flos G-O In Zobacz większe

Oprawa Flos G-O In

KOD: 250sdflosg-oin

ID: 122127

Rodzaj lampyOświetlenie ciągów komunikacyjnych
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJorge Herrera
ProducentFlos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 207.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Flos G-O In

Steplight naścienny LED

Projektant: Jorge Herrera
Rodzaj: Oświetlenie ciągów komunikacyjnych

Opis

Oprawa tablicowa do wbudowania do zastosowań wewnętrznych. Nie zawiera źródła zasilania. Zawiera kabel zasilający o długości 1000 mm.

Jorge Herrera

Jorge Herrera - zdjęcie projektantaJorge Herrera urodzony w 1976 roku w Las Palmas de Gran Canaria w Hiszpanii.
2008 jest punktem zwrotnym w karierze Jorge Herrery, kiedy założył niezależne studio.
Jorge Herrera na początku swojej kariery pracuje dla firm takich jak Alfa Romeo, Arkoslight czy Donaliving oznacza to globalne i multidyscyplinarne szkolenie umożliwiające mu dalsze pogłębianie we wszystkich obszarach zarówno procesu twórczego, jak i technicznego w projektowaniu.
Jorge Herrera Studio zostało założone z silnym wyczuciem prostych procesów , detal i pasja.
Od 2009 roku Studio ściśle współpracuje z firmą Flos, angażując się w liczne projekty z włoską firmą w takich obszarach jak wizerunek firmy, rozwój produktów i marketing. Wynikiem tego związku są luminarze Apps (nagroda Red Dot 2012, nagroda Good Design Award 2012 Idea Award 2013), GO-IN (nagroda Red Dot 2013) i Find Me (nagroda Red Dot 2013).
Pod koniec 2013 Studio zostaje dyrektorem artystycznym na czele Stratta, tworząc cały wizerunek marki i projektując sześć najlepszych kolekcji mebli hiszpańskiej firmy.
Jorge Herrera jest gościnnym wykładowcą w Europejskim Instytucie Designu (IED) w Madrycie, gdzie regularnie prowadzi warsztaty.
Ostateczny skok na arenę międzynarodową ma miejsce w tym samym okresie. Uczestnictwo w targach i eventach prowadzi do kontaktów i projektów dla firm w Szwecji, Włoszech i Japonii...

Filmy

Tagi

Flos, Jorge Herrera, Kolekcja miękka - w, Oświetlenie wewnętrzne, Światła schodkowe, światło schodkowe, Oświetlenie schodkowe w stylu współczesnym, Projektuj lampy schodowe, Stopnie aluminiowe, Stopnie metalowe, Oświetlenie schodkowe naścienne, Oświetlenie schodowe LED

Napisz opinię

Oprawa Flos G-O In

Oprawa Flos G-O In

Oprawa tablicowa do wbudowania do zastosowań wewnętrznych. Nie zawiera źródła zasilania. Zawiera kabel zasilający o długości 1000 mm.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek