SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Flos Teardrop Small Zobacz większe

Lampa sufitowa Flos Teardrop Small

KOD: 250sdflosteardropsmall

ID: 103671

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantCalvi Brambilla
ProducentFlos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 290.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Flos Teardrop Small

Halogenowa lampa sufitowa do wbudowania światła bezpośredniego

Projektant: Calvi Brambilla
Rodzaj: Lampa sufitowa

Opis

Oprawa wpuszczana na żarówkę halogenową 12V. Nie zawiera zdalnego transformatora.

Calvi Brambilla

Calvi Brambilla - zdjęcie projektantaOd 2006 roku Fabio Calvi i Paolo Brambilla współpracują przy projektowaniu prywatnych domów, biur, sklepów i wystaw. Zaprojektowali stoiska i ekspozycje dla Arketipo, Comfort Zone, Flos, Mitsui Fudosan Residential, Olivari e Serralunga. W 2007 roku zaprojektowali jeden pokój na wystawie Tsunagu Kengo Kumy na Triennale di Milano. Projektują meble dla Frag i Varaschin.

Filmy

Tagi

Flos, Calvi Brambilla, Kolekcja miękka - w, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Projekt Lampy sufitowe, Lampy sufitowe gipsowe, Materiały na bazie betonu i cementu Lampy sufitowe, Lampy sufitowe Direct Light, Halogenowe lampy sufitowe, Wpuszczane lampy sufitowe

Napisz opinię

Lampa sufitowa Flos Teardrop Small

Lampa sufitowa Flos Teardrop Small

Oprawa wpuszczana na żarówkę halogenową 12V. Nie zawiera zdalnego transformatora.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek