SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Nemo Projecteur 165 Pincer Clip Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Nemo Projecteur 165 Pincer Clip

KOD: 250sdnemoprojecteur165pincerclip

ID: 120054

Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLe Corbusier
ProducentNemo
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 233.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nemo Projecteur

Regulowany aluminiowy reflektor zaciskowy

Projektant: Le Corbusier
Rodzaj: Oprawa wpuszczana

Opis

Mini regulowana wersja Projecteur 365. Dostępna w wersji zaciskowej, ściennej i wiszącej. Aluminiowy korpus pomalowany na kolor ciemnoniebieski, biały piasek lub moka. Szyba klosza zakrzywiona i piaskowana w części wewnętrznej. Zacisk i daszki pomalowane na kolor czarny mat, śruby i małe czarne chromowane elementy metalowe. Rozproszony i regulowany strumień świetlny. Gniazdo E27 umożliwia korzystanie ze źródeł fluorescencyjnych i LED.

Źródło: żarówka E27
Łączna moc: 23W
Emisja: bezpośrednia, punktowa
Przełączanie: ściemnialne, zgodnie z żarówką
Napięcie : 230V
Materiały: aluminium
Uwagi: orientowany, długość kabla 2,1m, max rozwarcie klipsa 3cm, max wys. żarówki 11cm, kabel włącznika

Kody
PRP FMW 11 - moka/ sanded
PRP FDW 11 - night blue/sanded
PRP FWS 11 - white sand/sanded

Projektor Le Corbusiera został zaprojektowany dla Sądu Najwyższego w Chandigarh w Indiach w 1954 roku. w nocy niebieski, biały piasek lub moka. Szyba klosza zakrzywiona i piaskowana w części wewnętrznej. Malowany korpus, podstawa i daszki. Śruby i drobne elementy metalowe chromowane na czarno. Dostępne w wersji podłogowej, ściennej/sufitowej oraz zwieszanej. Lampy ścienne/sufitowe i wiszące dostępne są również w wersji zewnętrznej (IP54).

Le Corbusier

Le Corbusier - zdjęcie projektantaCharles-Édouard Jeanneret-Gris, urodzony 6 października 1887 w La Chaux-de-Fonds, w kantonie Neuchâtel, a zmarły 27 sierpnia 1965 w Roquebrune-Cap-Martin, lepiej znany pod pseudonimem Le Corbusier, był architekt, urbanista, dekorator, malarz, rzeźbiarz, publicysta i literat, Szwajcar z urodzenia i naturalizowany Francuz w 1930 roku.
Był jednym z głównych przedstawicieli ruchu nowoczesnego m.in. z Ludwigiem Mies van der Rohe, Walter Gropius, Alvar Aalto i Theo van Doesburg.
Le Corbusier zajmował się również urbanistyką i projektowaniem. Znany jest z tego, że jest wynalazcą „l'unité d'habitation”, koncepcji, nad którą zaczął pracować w latach dwudziestych, będącej wyrazem teoretycznej refleksji na temat mieszkalnictwa zbiorowego. „Blokada o standardowej wielkości” (nazwa nadana przez samego Le Corbusiera) zostanie wybudowana dopiero po odbudowie po II wojnie światowej, w pięciu różnych przykładach, w Marsylii, Briey-en-Forêt, Rezé koło Nantes, Firminy i Berlinie . Nabierze wartości rozwiązania powojennych problemów mieszkaniowych. Jego projekt przewiduje w tym samym budynku wszystkie obiekty zbiorowe niezbędne do życia - żłobek, pralnię, basen, szkołę, sklepy, bibliotekę, miejsca spotkań.

Filmy

Tagi

NEMO, Le Corbusier, Projektor, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory LED, Reflektory zaciskowe, Reflektory regulowane, Reflektory fluorescencyjne, Reflektory okrągłe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Nemo Projecteur 165 Pincer Clip

Oprawa wpuszczana Nemo Projecteur 165 Pincer Clip

Mini regulowana wersja Projecteur 365. Dostępna w wersji zaciskowej, ściennej i wiszącej. Aluminiowy korpus malowany na kolor ciemnoniebieski, biały piasek lub moka. Szyba klosza zakrzywiona i piaskowana w części wewnętrznej. Zacisk i daszki pomalowane na kolor czarny mat, śruby i małe czarne chromowane elementy metalowe. Rozproszony i regulowany strumień świetlny. Gniazdo E27 umożliwia korzystanie ze źródeł fluorescencyjnych i LED. Źródło: żarówka E27 Moc całkowita: 23W Emisja: bezpośrednia, punktowa Przełączanie: ściemnialne, zgodnie z żarówką Napięcie: 230V Materiały: aluminium Uwagi: orientowany, długość kabla 2,1m, max rozwarcie klipsa 3cm, max żarówka wys. 11cm, włącznik na kablu Kody PRP FMW 11 - moka/piaskowa PRP FDW 11 - night blue/sanded PRP FWS 11 - white sand/sanded Projektor firmy Le Corbusier został zaprojektowany dla Sądu Najwyższego w Chandigarh w Indiach w 1954 roku. Aluminiowy korpus pomalowany na kolor ciemnoniebieski, biały piasek lub moka. Szyba klosza zakrzywiona i piaskowana w części wewnętrznej. Malowany korpus, podstawa i daszki. Śruby i drobne elementy metalowe chromowane na czarno. Dostępne w wersji podłogowej, ściennej/sufitowej i zwieszanej. Lampy ścienne/sufitowe i wiszące dostępne są również w wersji zewnętrznej (IP54).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek