SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa / ścienna Nemo Projecteur 365 Zobacz większe

Lampa sufitowa / ścienna Nemo Projecteur 365

KOD: 250sdnemoprojecteur365

ID: 104023

Rodzaj lampyLampa sufitowa
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLe Corbusier
ProducentNemo
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 867.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nemo Projecteur

Aluminiowa lampa ścienna / lampa sufitowa

Projektant: Le Corbusier
Rodzaj: Lampa sufitowa

Opis

PROJECTEUR 365 WALL CEILING to aluminiowa lampa ścienna/sufitowa, dostępna w wersjach do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

LED/HALO/FLUO IP30
Źródło E27
Łączna moc 150W
Emisja bezpośrednia, punktowa
Przełączalne ściemnianie, zgodnie z żarówką
Napięcie 230V
Klasa IP 30

LED/HALO/FLUO IP54
Źródło E27
Całkowita moc 60W
Emisja bezpośrednia, punktowa
Przełączanie ściemniania, zgodnie z żarówką
Napięcie 230V
Klasa IP 54

Projektor Le Corbusiera został zaprojektowany dla Sądu Najwyższego w Chandigarh, Indie, w 1954 roku Aluminiowy korpus malowany na kolor ciemnoniebieski, biały piasek lub moka. Szyba klosza zakrzywiona i piaskowana w części wewnętrznej. Malowany korpus, podstawa i daszki. Śruby i drobne elementy metalowe chromowane na czarno. Dostępne w wersji podłogowej, ściennej/sufitowej oraz zwieszanej. Lampy ścienne/sufitowe i wiszące dostępne są również w wersji zewnętrznej (IP54).

Le Corbusier

Le Corbusier - zdjęcie projektantaCharles-Édouard Jeanneret-Gris, urodzony 6 października 1887 w La Chaux-de-Fonds, w kantonie Neuchâtel, a zmarły 27 sierpnia 1965 w Roquebrune-Cap-Martin, lepiej znany pod pseudonimem Le Corbusier, był architekt, urbanista, dekorator, malarz, rzeźbiarz, publicysta i literat, Szwajcar z urodzenia i naturalizowany Francuz w 1930 roku.
Był jednym z głównych przedstawicieli ruchu nowoczesnego m.in. z Ludwigiem Mies van der Rohe, Walter Gropius, Alvar Aalto i Theo van Doesburg.
Le Corbusier zajmował się również urbanistyką i projektowaniem. Znany jest z tego, że jest wynalazcą „l'unité d'habitation”, koncepcji, nad którą zaczął pracować w latach dwudziestych, będącej wyrazem teoretycznej refleksji na temat mieszkalnictwa zbiorowego. „Blokada o standardowej wielkości” (nazwa nadana przez samego Le Corbusiera) zostanie wybudowana dopiero po odbudowie po II wojnie światowej, w pięciu różnych przykładach, w Marsylii, Briey-en-Forêt, Rezé koło Nantes, Firminy i Berlinie . Nabierze wartości rozwiązania powojennych problemów mieszkaniowych. Jego projekt przewiduje w tym samym budynku wszystkie obiekty zbiorowe niezbędne do życia - żłobek, pralnię, basen, szkołę, sklepy, bibliotekę, miejsca spotkań.

Filmy

Tagi

NEMO, Le Corbusier, Projektor, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy sufitowe, Kinkiety zewnętrzne, lampa ścienna, lampa sufitowa, kinkiet zewnętrzny, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Kinkiety fluorescencyjne, Kinkiety Direct Light, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Regulowane kinkiety, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy sufitowe, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe Direct Light, Halogenowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED, Fluorescencyjne lampy sufitowe, Regulowane lampy sufitowe, Kinkiety zewnętrzne w stylu współczesnym, Aluminiowe kinkiety zewnętrzne, Metalowe kinkiety zewnętrzne, Fluorescencyjne kinkiety zewnętrzne, Kinkiety zewnętrzne halogenowe, Kinkiety zewnętrzne LED, Regulowane kinkiety zewnętrzne, Kinkiety zewnętrzne Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa / ścienna Nemo Projecteur 365

Lampa sufitowa / ścienna Nemo Projecteur 365

PROJECTEUR 365 WALL CEILING to lampa ścienna/sufitowa malowana w korpusie aluminiowym dostępna w wersjach do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. LED/HALO/FLUO IP30 Źródło E27 Całkowita moc 150W Emisja bezpośrednia, punktowa Przełączalne ściemnianie, zgodnie z żarówką Napięcie 230V Klasa Ip 30 LED/HALO/FLUO IP54 Źródło E27 Całkowita moc 60W Emisja bezpośrednia , spot Przełączanie ściemniania, zgodnie z żarówką Tension 230V Ip class 54 Projektor firmy Le Corbusier został zaprojektowany dla Sądu Najwyższego w Chandigarh w Indiach w 1954 roku. biały piasek lub moka. Szyba klosza zakrzywiona i piaskowana w części wewnętrznej. Malowany korpus, podstawa i daszki. Śruby i drobne elementy metalowe chromowane na czarno. Dostępne w wersji podłogowej, ściennej/sufitowej i zwieszanej. Lampy ścienne/sufitowe i wiszące dostępne są również w wersji zewnętrznej (IP54).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek