SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Cini&Nils Fari uno Soffitto Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Fari uno Soffitto

KOD: 250sdcini&nilsfariunosoffitto

ID: 119586

Rok produkcji1994
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFranco Bettonica
ProjektantMario Melocchi
ProducentCini&Nils
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 202.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Cini&Nils Fari

Reflektor sufitowy halogenowy

Projektant: Mario Melocchi, Franco Bettonica
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 1994

Dane techniczne

karta techniczna
wykończenie
srebrny
materiał
technopolimery
emisja
światło kierunkowe
źródło światła
halogen
e27 hags lub hrgs
max 100w
cena nie obejmuje żarówki

Opis

Oprawa do oświetlenia akcentującego zasilana 230V bez transformatora, która może być skierowana w każdym kierunku. Moduły mogą być orientowane niezależnie w każdym kierunku. Dostępne w wersji podłogowej, krótkiej, ściennej, sufitowej lub szynowej, trójfazowa wersja uniwersalna. Cztery długości ramion dla wszystkich wersji, sufitowej i szynowej.

Wykończenie
Srebrny
Materiał(ccc3333 )Technopolimery
Emisja
Bezpośrednie światło kierunkowe
Źródło światła
Halogen
E27 HAGS lub HRGS
max 100W

Cena nie obejmuje żarówki

Mario Melocchi

Mario Melocchi - zdjęcie projektantaMario Melocchi (1931-2013), nasce w Parmie, w 1958 r. na początku Europy, zadedykował projektowanie opakowań, które stopniowo ewoluują w kierunku projektowania produktów, zgodnie z ostatecznymi ustaleniami w stosunku do Franco Bettonica.

Franco Bettonica

Franco Bettonica - zdjęcie projektantaFranco Bettonica (1927/1999), architekt, urodził się w Mediolanie w 1927 roku i zaczął projektować jeszcze jako student. Z sukcesami związany z budownictwem, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym. Od 1969 roku związany z Cini&Nils jako projektant i menedżer kreatywny.

Tagi

Cini&Nils, Mario Melocchi, Franco Bettonica, Fari, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory plastikowe, Reflektory z technopolimeru, Reflektory polimerowe, Reflektory sufitowe, Reflektory halogenowe, Regulowane reflektory

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Fari uno Soffitto

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Fari uno Soffitto

Oprawa do oświetlenia akcentującego zasilana 230V bez transformatora, która może być skierowana w każdym kierunku. Moduły mogą być orientowane niezależnie w każdym kierunku. Dostępny w wersji podłogowej, krótkiej, ściennej, sufitowej lub szynowej, trójfazowa wersja uniwersalna. Cztery długości ramion dla wszystkich, wersja sufitowa i szynowa. Wykończenie Srebrny Materiał Technopolimery Emisja b> Bezpośrednie światło kierunkowe Źródło światła Halogenowe E27 HAGS lub HRGS maks. 100 W Cena nie obejmuje żarówki

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek