SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Cini&Nils Fari uno Parete Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Fari uno Parete

KOD: 250sd901

ID: 119345

Rok produkcji1994
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFranco Bettonica
ProjektantMario Melocchi
ProducentCini&Nils
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 202.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Cini&Nils Fari

Regulowany reflektor naścienny

Projektant: Mario Melocchi, Franco Bettonica
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 1994
Kod produktu: 901

Dane techniczne

h 25 i 21,5 mm

Opis

Wykończenie
Srebrny kod 901
Materiał
Technopolimery
Emisja
Bezpośrednie światło kierunkowe
Światło źródło
PAR30
led, halogen lub fluorescencyjny
E27
max 1x100W 230V
wysokość max 95 mm
waga max 0,25 kg
(żarówka nie dołączona)
Ściemnianie
Phase-cut (kompatybilny ze zdalnym ściemniaczem Casambi Bluetooth)

Oprawa do oświetlenia akcentującego 230V bez transformatora, która może być skierowana w każdym kierunku. Moduły mogą być orientowane niezależnie w każdym kierunku. Dostępny w wersji podłogowej, krótkiej, ściennej, sufitowej lub szynowej, trójfazowa wersja uniwersalna. Cztery długości ramion dla wszystkich, wersja sufitowa i szynowa.

Mario Melocchi

Mario Melocchi - zdjęcie projektantaMario Melocchi (1931-2013), nasce w Parmie, w 1958 r. na początku Europy, zadedykował projektowanie opakowań, które stopniowo ewoluują w kierunku projektowania produktów, zgodnie z ostatecznymi ustaleniami w stosunku do Franco Bettonica.

Franco Bettonica

Franco Bettonica - zdjęcie projektantaFranco Bettonica (1927/1999), architekt, urodził się w Mediolanie w 1927 roku i zaczął projektować jeszcze jako student. Z sukcesami związany z budownictwem, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym. Od 1969 roku związany z Cini&Nils jako projektant i menedżer kreatywny.

Tagi

Cini&Nils, Mario Melocchi, Franco Bettonica, Fari, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory plastikowe, Reflektory z technopolimeru, Reflektory polimerowe, Reflektory LED, Reflektory naścienne, Reflektory regulowane, Reflektory ze ściemniaczem, Reflektory okrągłe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Fari uno Parete

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Fari uno Parete

Wykończenie Srebrny kod 901 Materiał Technopolimery Emisja Bezpośrednie światło wskazujące Źródło światła PAR30 led, halogen lub świetlówka E27 max 1x100W 230V wysokość max 95 mm waga max 0,25 kg ( bez żarówki) Ściemnianie Phase-cut (kompatybilny ze zdalnym ściemniaczem Casambi Bluetooth) Oprawa do oświetlenia akcentującego zasilana 230V bez transformatora, która może być skierowana w każdym kierunku. Moduły mogą być orientowane niezależnie w każdym kierunku. Dostępny w wersji podłogowej, krótkiej, ściennej, sufitowej lub szynowej, trójfazowa wersja uniwersalna. Cztery długości ramion dla wszystkich, wersja sufitowa i szynowa.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek