SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minifari uno Soffitto Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minifari uno Soffitto

KOD: 250sd960/961

ID: 119578

Rok produkcji1998
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFranco Bettonica
ProjektantMario Melocchi
ProducentCini&Nils
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 227.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Cini&Nils Minifari

Sufitowy reflektor halogenowy

Projektant: Mario Melocchi, Franco Bettonica
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 1998
Kod produktu: 960/961

Dane techniczne

karta techniczna
wykończenie
chrome
silvermateriał
zama
emisja
światło kierunkowe
źródło światła
halogen
gu10 lub gz10
hrgs lub hags
max 75w 230v
cena nie obejmuje żarówki

Opis

miniOprawy do oświetlenia akcentującego działające przy 230V bez transformatora. Moduły mogą być zorientowane niezależnie w każdym kierunku. Dostępny w wersji sufitowej i ściennej, metal chromowany lub malowany. Cztery długości ramion dla wersji ściennej i sufitowej.

Wykończenie
Chrom
Srebrny
Materiał
Zama
Emisja
Bezpośrednie światło kierunkowe
Źródło światła
Halogen
GU10 lub GZ10
HRGS lub HAGS
max 75W 230V

Cena nie zawiera żarówki!

Mario Melocchi

Mario Melocchi - zdjęcie projektantaMario Melocchi (1931-2013), nasce w Parmie, w 1958 r. na początku Europy, zadedykował projektowanie opakowań, które stopniowo ewoluują w kierunku projektowania produktów, zgodnie z ostatecznymi ustaleniami w stosunku do Franco Bettonica.

Franco Bettonica

Franco Bettonica - zdjęcie projektantaFranco Bettonica (1927/1999), architekt, urodził się w Mediolanie w 1927 roku i zaczął projektować jeszcze jako student. Z sukcesami związany z budownictwem, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym. Od 1969 roku związany z Cini&Nils jako projektant i menedżer kreatywny.

Tagi

Cini&Nils, Mario Melocchi, Franco Bettonica, Minifari, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory metalowe, Reflektory ze znalu, Reflektory sufitowe, Reflektory halogenowe, Regulowane reflektory

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minifari uno Soffitto

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minifari uno Soffitto

miniOprawy do oświetlenia akcentującego działające przy 230V bez transformatora. Moduły mogą być zorientowane niezależnie w każdym kierunku. Dostępny w wersji sufitowej i ściennej, metal chromowany lub malowany. Cztery długości ramion dla wersji ściennej i sufitowej. Wykończenie Chrom Srebrny Materiał Zama Emisja Bezpośrednie światło kierunkowe Źródło światła Halogenowe GU10 lub GZ10 HRGS lub HAGS maks. 75W 230V Cena nie zawierać żarówkę;

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek