SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minifari uno Parete 25 Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minifari uno Parete 25

KOD: 250sd962/963

ID: 119564

Rok produkcji1998
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMario Melocchi
ProjektantFranco Bettonica
ProducentCini&Nils
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 270.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Cini&Nils Minifari

Reflektor naścienny halogenowy

Projektant: Mario Melocchi, Franco Bettonica
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 1998
Kod produktu: 962/963

Opis

miniOprawy do oświetlenia akcentującego działające przy 230V bez transformatora. Moduły mogą być zorientowane niezależnie w każdym kierunku. Dostępny w wersji sufitowej i ściennej, metal chromowany lub malowany. Cztery długości ramion dla wersji ściennej i sufitowej.

Wykończenie
Chrom
Srebrny
Materiał
Zama
Emisja
Bezpośrednie światło kierunkowe
Źródło światła
Halogen
GU10 lub GZ10
HRGS lub HAGS
max 75W 230V

Cena nie zawiera żarówki!

Mario Melocchi

Mario Melocchi - zdjęcie projektantaMario Melocchi (1931-2013), nasce w Parmie, w 1958 r. na początku Europy, zadedykował projektowanie opakowań, które stopniowo ewoluują w kierunku projektowania produktów, zgodnie z ostatecznymi ustaleniami w stosunku do Franco Bettonica.

Franco Bettonica

Franco Bettonica - zdjęcie projektantaFranco Bettonica (1927/1999), architekt, urodził się w Mediolanie w 1927 roku i zaczął projektować jeszcze jako student. Z sukcesami związany z budownictwem, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym. Od 1969 roku związany z Cini&Nils jako projektant i menedżer kreatywny.

Tagi

Cini&Nils, Mario Melocchi, Franco Bettonica, Minifari, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory metalowe, Reflektory ze znalu, Reflektory naścienne, Reflektory halogenowe, Regulowane reflektory

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minifari uno Parete 25

Oprawa wpuszczana Cini&Nils Minifari uno Parete 25

miniOprawy do oświetlenia akcentującego działające przy 230V bez transformatora. Moduły mogą być zorientowane niezależnie w każdym kierunku. Dostępny w wersji sufitowej i ściennej, metal chromowany lub malowany. Cztery długości ramion dla wersji ściennej i sufitowej. Wykończenie Chrom Srebrny Materiał Zama Emisja Bezpośrednie światło kierunkowe Źródło światła Halogenowe GU10 lub GZ10 HRGS lub HAGS maks. 75W 230V Cena nie zawierać żarówkę;

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek