SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Sattler Fino Spot Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Sattler Fino Spot

KOD: 250sdsattlerfinospot

ID: 119373

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantCode2Design
ProjektantUlrich Sattler
ProducentSattler
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sattler Fino

Regulowany reflektor sufitowy LED

Projektant: Code2Design, Ulrich Sattler
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 2018

Opis

Czysty, cylindryczny punkt sufitowy z serii FINO o średnicy zaledwie 22 mm może być doskonale zintegrowany z architekturą otoczenia dzięki pięciu eleganckim wykończeniom powierzchni. Niezależnie od tego, czy jest używany jako pojedynczy element, czy ustawiony w rzędzie, FINO SPOT, indywidualnie regulowany za pomocą przegubu kulowego, tworzy akcentujące efekty świetlne.

Montaż (Standard):(bbb222 )
Montaż z puszką sufitową

Oświetlenie (Standard):
Technologia LED, ciepła biel 3000K, CRI > 90

Code2Design

Code2Design - zdjęcie projektantacode2design to interdyscyplinarny zespół profesjonalnych projektantów i ekspertów z różnych dziedzin, specjalizujący się w innowacjach produktowych i wzornictwie przemysłowym. Podstawowy zespół studia składa się z 4 starszych i młodszych projektantów – zespoły projektowe wspierane są również przez zewnętrznych konsultantów i freelancerów. Ta sprawdzona struktura organizacyjna i metodologia pracy pozwala nam zarządzać projektami w sposób wydajny i elastyczny, jednocześnie ułatwiając szeroki transfer wiedzy.
Naszymi partnerami są Instytut Fraunhofera IAO (Stuttgart); hm+p (Monachium), Productpartners (Offenburg), Reinicke New Media (Stuttgart) tec-now (Düren) i Trinitydesign (Tokio).

Tagi

Sattlera, kod2projekt, Fino, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory LED, Reflektory sufitowe, Reflektory regulowane, Reflektory ze ściemniaczem, Reflektory okrągłe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Sattler Fino Spot

Oprawa wpuszczana Sattler Fino Spot

Czysty, cylindryczny punkt sufitowy z serii FINO o średnicy zaledwie 22 mm można doskonale zintegrować z architekturą otoczenia dzięki pięciu eleganckim wykończeniom powierzchni. Niezależnie od tego, czy jest używany jako pojedynczy element, czy ustawiony w rzędzie, FINO SPOT , indywidualnie regulowany za pomocą przegubu kulowego, tworzy akcentujące efekty świetlne. Montaż (standardowy): Montaż z puszką sufitową Oświetlenie (standard): Technologia LED, ciepłobiała 3000K, CRI > 90

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek