SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Sattler Fino Spot Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Sattler Fino Spot

KOD: 250sdsattlerfinospot

ID: 119373

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantUlrich Sattler
ProjektantCode2Design
ProducentSattler
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sattler Fino

Regulowany reflektor sufitowy LED

Projektant: Code2Design, Ulrich Sattler
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 2018

Opis

Czysty, cylindryczny punkt sufitowy z serii FINO o średnicy zaledwie 22 mm może być doskonale zintegrowany z architekturą otoczenia dzięki pięciu eleganckim wykończeniom powierzchni. Niezależnie od tego, czy jest używany jako pojedynczy element, czy ustawiony w rzędzie, FINO SPOT, indywidualnie regulowany za pomocą przegubu kulowego, tworzy akcentujące efekty świetlne.

Montaż (Standard):(bbb222 )
Montaż z puszką sufitową

Oświetlenie (Standard):
Technologia LED, ciepła biel 3000K, CRI > 90

Code2Design

Code2Design - zdjęcie projektantacode2design to interdyscyplinarny zespół profesjonalnych projektantów i ekspertów z różnych dziedzin, specjalizujący się w innowacjach produktowych i wzornictwie przemysłowym. Podstawowy zespół studia składa się z 4 starszych i młodszych projektantów – zespoły projektowe wspierane są również przez zewnętrznych konsultantów i freelancerów. Ta sprawdzona struktura organizacyjna i metodologia pracy pozwala nam zarządzać projektami w sposób wydajny i elastyczny, jednocześnie ułatwiając szeroki transfer wiedzy.
Naszymi partnerami są Instytut Fraunhofera IAO (Stuttgart); hm+p (Monachium), Productpartners (Offenburg), Reinicke New Media (Stuttgart) tec-now (Düren) i Trinitydesign (Tokio).

Tagi

Sattlera, kod2projekt, Fino, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory LED, Reflektory sufitowe, Reflektory regulowane, Reflektory ze ściemniaczem, Reflektory okrągłe

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Sattler Fino Spot

Oprawa wpuszczana Sattler Fino Spot

Czysty, cylindryczny punkt sufitowy z serii FINO o średnicy zaledwie 22 mm można doskonale zintegrować z architekturą otoczenia dzięki pięciu eleganckim wykończeniom powierzchni. Niezależnie od tego, czy jest używany jako pojedynczy element, czy ustawiony w rzędzie, FINO SPOT , indywidualnie regulowany za pomocą przegubu kulowego, tworzy akcentujące efekty świetlne. Montaż (standardowy): Montaż z puszką sufitową Oświetlenie (standard): Technologia LED, ciepłobiała 3000K, CRI > 90

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek