SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Sattler Fino Pendant Zobacz większe

Lampa wisząca Sattler Fino Pendant

KOD: 250sdsattlerfinopendant

ID: 98206

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantCode2Design
ProjektantUlrich Sattler
ProducentSattler
MateriałAluminium
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sattler Fino

Lampa wisząca LED

Projektant: Code2Design, Ulrich Sattler
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2018

Opis

Bardzo delikatna i elegancka lampa wisząca z serii FINO ma średnicę zaledwie 22 mm i przekonuje wysokiej jakości aluminiowym korpusem i szlachetnym dotykiem. Różne długości, które można łączyć, montaż w zabudowie lub na powierzchni oraz opcjonalna długa osłona zapewniają szeroki zakres zastosowań.

Montaż (standardowy):
Zawieszenie z 1 kablem zasilającym i sufitem podwieszanym puszka, zasilanie we wnęce puszka sufitowa

Oświetlenie (Standard):
Technologia LED, ciepła biel 3000K, CRI > 90

Code2Design

Code2Design - zdjęcie projektantacode2design to interdyscyplinarny zespół profesjonalnych projektantów i ekspertów z różnych dziedzin, specjalizujący się w innowacjach produktowych i wzornictwie przemysłowym. Podstawowy zespół studia składa się z 4 starszych i młodszych projektantów – zespoły projektowe wspierane są również przez zewnętrznych konsultantów i freelancerów. Ta sprawdzona struktura organizacyjna i metodologia pracy pozwala nam zarządzać projektami w sposób wydajny i elastyczny, jednocześnie ułatwiając szeroki transfer wiedzy.
Naszymi partnerami są Instytut Fraunhofera IAO (Stuttgart); hm+p (Monachium), Productpartners (Offenburg), Reinicke New Media (Stuttgart) tec-now (Düren) i Trinitydesign (Tokio).

Tagi

Sattlera, kod2projekt, Fino, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa wisząca Sattler Fino Pendant

Lampa wisząca Sattler Fino Pendant

Bardzo delikatna i elegancka lampa wisząca z serii FINO ma średnicę zaledwie 22 mm i przekonuje wysokiej jakości aluminiowym korpusem i szlachetnym dotykiem. Różne długości, które można łączyć, montaż wpuszczany lub powierzchniowy oraz opcjonalny długi daszek zapewniają szeroki zakres zastosowań. Montaż (standardowy): Zawieszenie z 1 kablem zasilającym i puszką sufitową, zasilanie w puszce sufitowej Oświetlenie (Standard): Technologia LED, ciepłobiała 3000K, CRI > 90

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek