SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oświetlenie szynowe Bover Skybell Plus S/1L Zobacz większe

Oświetlenie szynowe Bover Skybell Plus S/1L

KOD: 250sdboverskybellpluss/1l

ID: 118809

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyOświetlenie szynowe
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEstudi Manel Molina
ProducentBover
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 293.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Bover Skybell Plus

Szyna aluminiowa LED-Light

Projektant: Estudi Manel Molina
Rodzaj: Oświetlenie szynowe
Rok produkcji: 2019

Opis

Skybell Plus S/1L to aluminiowa szyna LED Dali 48VDC.

Opis lamp:
6W LED / CRI: 90/2700ºK
Źródło światła 750 lm
IP-20

Utrzymaj podstawową, krótką syntezę i podstawę. Redukcja do niezbędnego. Tak można by określić tę lampę. Przykład syntetycznego i dokładnego projektu, w którym funkcja definiuje kształt z eleganckim i dyskretnym efektem.

Estudi Manel Molina

Estudi Manel Molina - zdjęcie projektantaPo długiej karierze zawodowej jako jeden ze współzałożycieli studia Lievore Altherr Molina, rok 2016 przywita początek nowego rozdziału zawodowego, stworzenie Estudi Manel Molina przy współpracy Raimona Monsarro i Daniela Castro. Pracownia będzie kontynuować realizację projektów z zakresu wzornictwa przemysłowego oraz działalność doradczą.

Filmy

Tagi

GÓRNA, Estudi Manel Molina, Skybell Plus, Oświetlenie wewnętrzne, Światła do torów, Track-Światło, Track-Lights w stylu współczesnym, Aluminiowe światła szynowe, Metalowe oświetlenie szynowe, Żelazne oświetlenie szynowe, Wpuszczane światła szynowe, Oświetlenie szynowe LED, Track-Lights ze ściemniaczem

Napisz opinię

Oświetlenie szynowe Bover Skybell Plus S/1L

Oświetlenie szynowe Bover Skybell Plus S/1L

Skybell Plus S/1L to aluminiowa szyna LED Dali 48VDC. Opis lamp: 6W LED / CRI: 90/2700ºK 750 lm źródło światła IP-20 Utrzymaj podstawową, krótką syntezę i podstawę. Redukcja do niezbędnego. Tak można by określić tę lampę. Przykład syntetycznego i dokładnego projektu, w którym funkcja definiuje kształt z eleganckim i dyskretnym efektem.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek