SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Bover Skybell Plus A/01 Zobacz większe

Lampa ścienna Bover Skybell Plus A/01

KOD: 250sdboverskybellplusa/01

ID: 106052

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEstudi Manel Molina
ProducentBover
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 315.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Bover Skybell Plus

Regulowana aluminiowa lampka do czytania LED

Projektant: Estudi Manel Molina
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2019

Opis

Skybell Plus A/01 to regulowana aluminiowa lampa ścienna LED.

Opis lamp:
4.2W LED / CRI: 93/2700ºK
500 Źródło światła lm
IP-20

Wykończenie: Czarny heban

Utrzymaj podstawową, krótką syntezę i podstawę. Redukcja do niezbędnego. Tak można by określić tę lampę. Przykład syntetycznego i dokładnego projektu, w którym funkcja definiuje kształt z eleganckim i dyskretnym efektem.

Estudi Manel Molina

Estudi Manel Molina - zdjęcie projektantaPo długiej karierze zawodowej jako jeden ze współzałożycieli studia Lievore Altherr Molina, rok 2016 przywita początek nowego rozdziału zawodowego, stworzenie Estudi Manel Molina przy współpracy Raimona Monsarro i Daniela Castro. Pracownia będzie kontynuować realizację projektów z zakresu wzornictwa przemysłowego oraz działalność doradczą.

Filmy

Tagi

GÓRNA, Estudi Manel Molina, Skybell Plus, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Żelazne lampy ścienne, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Regulowane kinkiety, Lampki do czytania, Kinkiety ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa ścienna Bover Skybell Plus A/01

Lampa ścienna Bover Skybell Plus A/01

Skybell Plus A/01 to regulowana aluminiowa lampa ścienna LED. Opis lamp: 4,2 W LED / CRI: 93/2700ºK 500 lm źródło światła IP-20 Wykończenie: Czarny Heban Utrzymaj podstawowe, krótkie syntezy i podstawy. Redukcja do niezbędnego. Tak można by określić tę lampę. Przykład syntetycznego i dokładnego projektu, w którym funkcja definiuje kształt z eleganckim i dyskretnym efektem.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek