SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Boca Do Lobo Soho Union Zobacz większe

Lampa stołowa Boca Do Lobo Soho Union

KOD: 250sdbocadolobosohounion

ID: 118121

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentBoca Do Lobo
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca Do Lobo Soho

Ręcznie robiona mahoniowa lampa stołowa

Rodzaj: Lampa stołowa

Dane techniczne

korpus
średnica 15 mm (5,9 cala)
wysokość 50 mm (19,7 cala)
klosz
średnica 40 mm (15,7 cala)
wysokość 45 mm (17,7 cala)

Opis

Wykonana ręcznie przez Boca do Lobo, Union to ekskluzywna lampa stworzona przy użyciu tradycyjnych technik stolarskich, a następnie wykończona lakierem. Wykończenie lakierem dostępne jest w dwóch kolorach (białym lub czarnym). Wysoce dekoracyjny, forma i design uzyskuje się poprzez pracę na zmianę. Podstawa lampy może być wykonana z litego drewna dębowego, bukowego lub mahoniowego, co umożliwia późniejszą pracę nad kształtowaniem. Klosz jest dostępny z tkaniny lub jedwabiu.

Materiały i wykończenia:

Podstawa wykonana z mahoniu. Jedwabny odcień.

Warianty:
- Uninon od Soho Collection
- Union od Rare Edition

)Nowy Jork Soho(bbb222 ) zawsze znajduje się w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego designu, a jednocześnie jest domem dla niezwykłych stylów architektonicznych. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem okolicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo's Soho Kolekcja szczyci się równowagą architektonicznego projektu i klasycznego wyglądu. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Filmy

Tagi

Boca do Lobo, Soho, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe z tkaniny, Lampy stołowe z drewna, Mahoniowe lampy stołowe, Jedwabne lampy stołowe, Bezpośrednio-pośrednie lampy stołowe, Ręcznie robione lampy stołowe; luksusowe meble, unikatowe meble, meble designerskie, meble z najwyższej półki, współczesne projektowanie wnętrz, rzemiosło, projektowanie wnętrz salonu

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Boca Do Lobo Soho Union

Lampa stołowa Boca Do Lobo Soho Union

Wykonana ręcznie przez Boca do Lobo, Union to ekskluzywna lampa stworzona przy użyciu tradycyjnych technik stolarskich, a następnie wykończona lakierem. Wykończenie lakierem dostępne jest w dwóch kolorach (białym lub czarnym). Wysoce dekoracyjny, forma i design uzyskuje się poprzez pracę na zmianę. Podstawa lampy może być wykonana z litego drewna dębowego, bukowego lub mahoniowego, co umożliwia późniejszą pracę nad kształtowaniem. Klosz jest dostępny w wersji z tkaniny lub jedwabiu. Materiały i wykończenia: Podstawa wykonana z mahoniu. Jedwabny odcień. Warianty: - Uninon z kolekcji Soho - Union z kolekcji Rare Zawsze w lider reinterpretacji i ekskluzywnego wzornictwa, a jednocześnie dom dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem okolicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo' s Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek