SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Boca Do Lobo Soho Ann Zobacz większe

Lampa podłogowa Boca Do Lobo Soho Ann

KOD: 250sdbocadolobosohoann

ID: 114631

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentBoca Do Lobo
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca Do Lobo Soho

Jedwabna lampa podłogowa

Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

szerokość/długość 45 mm (17,7 cala)
głębokość 63 mm (24,8 cala)
wysokość 140 mm (55,1 cala)
waga 40 kg
kubacja 0,62 m3

Opis

Ann to współczesna lampa podłogowa skomponowana z minimalistycznej nowoczesnej konstrukcji z idealnie dopasowanym kwadratowym kloszem. Klosz jest dopasowany do formy architektonicznej i jest dostępny w wersji z tkaniny lub jedwabiu. Ta lampa podłogowa jest wspaniałym, nowoczesnym światłem i nadaje się do każdego cichego miejsca w Twoim domu.

Materiały i wykończenia:

Stal nierdzewna. Silk.

Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego designu, a jednocześnie domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem okolicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo's Soho Kolekcja szczyci się równowagą architektonicznego projektu i klasycznego wyglądu. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Filmy

Tagi

Boca do Lobo, Soho, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z tkaniny, Lampy podłogowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy podłogowe, Jedwabne lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, luksusowe meble, unikatowe meble, meble designerskie, meble z najwyższej półki, współczesne projektowanie wnętrz, Rzemiosło

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Boca Do Lobo Soho Ann

Lampa podłogowa Boca Do Lobo Soho Ann

Ann to współczesna lampa podłogowa skomponowana z minimalistycznej nowoczesnej konstrukcji z idealnie dopasowanym kwadratowym kloszem. Klosz jest dopasowany do formy architektonicznej i jest dostępny w wersji z tkaniny lub jedwabiu. Ta lampa podłogowa jest wspaniałym, nowoczesnym światłem i nadaje się do każdego cichego miejsca w Twoim domu. Materiały i wykończenia: Stal nierdzewna. Jedwab. Zawsze w czołówce reinterpretacji i ekskluzywnego designu, a jednocześnie domem dla niezwykłych stylów architektonicznych, nowojorskie Soho zajmuje centralne miejsce w tej kolekcji. Zainspirowana kosmopolitycznym obrzeżem okolicy z reinterpretacją form i materiałów Boca do Lobo' s Soho Kolekcja szczyci się równowagą projektu architektonicznego i klasyczny urok. Wykwintne drewno, tradycyjne techniki i ponadczasowe motywy są wykorzystywane w naszych projektach, tworząc charyzmatyczne dzieła, które uwodzą i kuszą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek