SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Estiluz Aro Zobacz większe

Lampa stołowa Estiluz Aro

KOD: 250sdM-3547

ID: 116479

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJordi Blasi
ProducentEstiluz
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 562.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Estiluz Aro

Metalowa lampa stołowa ze ściemniaczem

Projektant: Jordi Blasi
Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: M-3547

Dane techniczne

wys: 38,4 mm
śr: 16,5 mm

Opis

Metalowa lampa stołowa z okrągłą obrotową głowicą i akrylowym kloszem.
Ściemniacz czujnikowy w głowicy.

M-3547
LED 10W (2700K / Ang. 116º / >80 CRI /700mA)
) 100V - 240V / Typ* 1437 lumenów
Czujnik ściemniacza na głowicy.

Prosty do spektakularnego, Aro oferuje minimalistyczny pierścień lamp lub pojedynczy pasek lamp. Aro pozwala stworzyć atmosferę piękna i wymiaru.

Jordi Blasi

Jordi Blasi - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ukończył Eina, Design and Arts College w Barcelonie, pracował dla kilku studiów projektowych w dziedzinie produktów, opakowań i mebli. Doświadczenie w procesie projektowania, w tym konceptualizacji produktu, szkicowaniu, renderowaniu i opracowywaniu produktu.
Jako niezależny projektant pracuje dla Vilagrasa, RBA, Guixé, Morillas, Pedret, Leds C4 i Grisverd. Członek Adi-Fad, Stowarzyszenia Wzornictwa Przemysłowego na rzecz Promocji Sztuki i Wzornictwa oraz członek jego zarządu w latach 2010-2012. Od 2012 roku współpracuje jako dziennikarz z magazynem On Diseño.
[email protected]

Tagi

Estiluz, Jordiego Blasiego; Aro, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Metalowe lampy stołowe, Lampki nocne, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy biurkowe, Regulowane lampy stołowe, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy biurkowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Estiluz Aro

Lampa stołowa Estiluz Aro

Metalowa lampa stołowa z okrągłą obrotową głowicą i akrylowym kloszem. Ściemniacz czujnikowy w głowicy. M-3547 LED 10W (2700K / Ang. 116º / >80 CRI /700mA) 100V - 240V / Typ* 1437 lumenów Czujnikowy ściemniacz na głowie. Prosty do spektakularnego, Aro oferuje minimalistyczny pierścień lamp lub pojedynczy pasek lamp. Aro pozwala stworzyć atmosferę piękna i wymiaru.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek