SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Estiluz Aro Zobacz większe

Lampa podłogowa Estiluz Aro

KOD: 250sdp-3548

ID: 113435

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJordi Blasi
ProducentEstiluz
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 578.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Estiluz Aro

Lampa podłogowa LED do czytania

Projektant: Jordi Blasi
Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: p-3548

Dane techniczne

wys: 125 mm
ø : 16,5 mm

Opis

Metaliczna lampa podłogowa z okrągłą, regulowaną głowicą i akrylowym dyfuzorem. Głowa ślizga się po łodydze. Można go przesuwać w górę i w dół łodygi, obracać, a nawet zdejmować i umieszczać w innej jednostce. 
Przezroczysty akrylowy klips do mocowania kabla do obudowy.
Zdalny sterownik. 
Dotykowy ściemniacz w głowicy.

p-3548
LED 10W (2700K / Ang. 116º / >80 CRI / 700mA)
100V - 240V / Typ* 1437 lumenów / Czujnik ściemniacza .

Od prostego do spektakularnego, Aro oferuje minimalistyczny pierścień lamp lub pojedynczy pasek lamp. Aro pozwala stworzyć atmosferę piękna i wymiaru.

Jordi Blasi

Jordi Blasi - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ukończył Eina, Design and Arts College w Barcelonie, pracował dla kilku studiów projektowych w dziedzinie produktów, opakowań i mebli. Doświadczenie w procesie projektowania, w tym konceptualizacji produktu, szkicowaniu, renderowaniu i opracowywaniu produktu.
Jako niezależny projektant pracuje dla Vilagrasa, RBA, Guixé, Morillas, Pedret, Leds C4 i Grisverd. Członek Adi-Fad, Stowarzyszenia Wzornictwa Przemysłowego na rzecz Promocji Sztuki i Wzornictwa oraz członek jego zarządu w latach 2010-2012. Od 2012 roku współpracuje jako dziennikarz z magazynem On Diseño.
[email protected]

Tagi

Estiluz, Jordiego Blasiego; Aro, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED, Lampy podłogowe z regulacją wysokości, Regulowane lampy podłogowe, Czytanie Lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Estiluz Aro

Lampa podłogowa Estiluz Aro

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek