SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Re-Volt The Officer Officer Desk Long Zobacz większe

Lampa stołowa Re-Volt The Officer Officer Desk Long

KOD: 250sdre-volttheofficerofficerdesklong

ID: 116258

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBernard Rommens
ProducentRe-Volt
Kraj pochodzeniaBelgia
CenaCena od 330.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Re-Volt The Officer

Regulowana aluminiowa lampa biurkowa LED, malowana proszkowo,

Projektant: Bernard Rommens
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2018

Opis

Długozbrojna Oprawa biurowa OFFICER z wewnętrznym kloszem w kolorze białym lub złotym.

Materiał: aluminium malowane proszkowo
Kolory (zewnętrzny klosz): czarny (RAL 9004), biały (RAL 9010), żółty (RAL 1006), niebieski (RAL 5012), różowy (RAL 3015), czerwony (RAL 3016)
Lampa: E14 , LED 5W, 2700K / 470lm

OFFICER to oprawa biurkowa, podłogowa lub naścienna. Występuje w różnych rozmiarach i jest dostępny w 6 różnych kolorach zewnętrznych i 2 kolorach wewnętrznych. Wysokość regulowana mechanicznie. Każdy produkt jest starannie ręcznie składany i indywidualnie numerowany w naszym warsztacie w Belgii.

Tagi

Bunt, Bernard Rommens, Oficer, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z aluminium malowanego proszkowo; Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy biurkowe, Regulowane lampy stołowe, Światła zaciskowe, Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy biurkowe, Metalowe lampy biurkowe, Lampy biurkowe z aluminium malowanego proszkowo

Napisz opinię

Lampa stołowa Re-Volt The Officer Officer Desk Long

Lampa stołowa Re-Volt The Officer Officer Desk Long

Długozbrojna OFFICER oprawa biurkowa z wewnętrznym kloszem w kolorze białym lub złotym. Materiał: aluminium malowane proszkowo Kolory (klosz zewnętrzny): czarny (RAL 9004), biały (RAL 9010), żółty (RAL 1006), niebieski (RAL 5012), różowy (RAL 3015), czerwony (RAL 3016) Lampa: E14, LED 5W, 2700K / 470lm OFFICER to oprawa biurkowa, podłogowa lub naścienna. Występuje w różnych rozmiarach i jest dostępny w 6 różnych kolorach zewnętrznych i 2 kolorach wewnętrznych. Wysokość regulowana mechanicznie. Każdy produkt jest starannie ręcznie składany i indywidualnie numerowany w naszym warsztacie w Belgii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek