SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Re-Volt The Officer Officer Wall Long Zobacz większe

Lampa ścienna Re-Volt The Officer Officer Wall Long

KOD: 250sdre-volttheofficerofficerwalllong

ID: 108283

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBernard Rommens
ProducentRe-Volt
Kraj pochodzeniaBelgia
CenaCena od 330.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Re-Volt The Officer

Regulowana aluminiowa lampa ścienna LED z powłoką proszkową

Projektant: Bernard Rommens
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2018

Opis

OFFICER oprawa oświetleniowa z wewnętrznym kloszem w kolorze białym lub złotym. Długi wielkość (długość ramienia 60 cm) z uchwytem ściennym. Żarówka w komplecie. 
 
Materiał aluminiowym
farby (odcień) zewnętrzna Czarna (RAL 9004), białe (RAL 9010), żółty (RAL 1006 ), niebieski (RAL 5012), różowy (RAL 3015), czerwony (RAL 3016)
Lampa: E14, LED 5W, 2700K / 470lm

PRACOWNIK(bbb222 ) to oprawa biurkowa, podłogowa lub naścienna. Występuje w różnych rozmiarach i jest dostępny w 6 różnych kolorach zewnętrznych i 2 kolorach wewnętrznych. Wysokość jest regulowana mechanicznie. Każdy produkt jest starannie ręcznie składany i indywidualnie numerowany w naszym warsztacie w Belgii.

Tagi

Bunt, Bernard Rommens, Oficer, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z aluminium malowanego proszkowo, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Regulowane kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna Re-Volt The Officer Officer Wall Long

Lampa ścienna Re-Volt The Officer Officer Wall Long

OFFICER oprawa oświetleniowa z wewnętrznym kloszem w kolorze białym lub złotym. Długi wielkość (długość ramienia 60 cm) z uchwytem ściennym. Żarówka w komplecie. Największa  Materiał: aluminiowym Największa odcieni kolorów (zewnętrzna): czarny (RAL 9004), białe (RAL 9010), żółty (RAL 1006), , niebieski (RAL 5012), różowy (RAL 3015), czerwony (RAL 3016) Lampa: E14, LED 5W, 2700K / 470lm OFFICER jest oprawa biurkowa, podłogowa lub naścienna. Występuje w różnych rozmiarach i jest dostępny w 6 różnych kolorach zewnętrznych i 2 kolorach wewnętrznych. Wysokość jest regulowana mechanicznie. Każdy produkt jest starannie ręcznie składany i indywidualnie numerowany w naszym warsztacie w Belgii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek