SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Tobias Grau Xt-A Single Zobacz większe

Lampa stołowa Tobias Grau Xt-A Single

KOD: 250sdtobiasgrauxt-asingle

ID: 115459

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentTobias Grau
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tobias Grau Xt-A

aluminiowa lampa biurkowa LED

Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

XT-A SINGLE łączy minimalistyczny design z optymalną mobilnością i wydajnością. Dostosowana do współczesnego miejsca pracy, lampa dostosowuje się do biurek z regulacją wysokości i jest wyposażona zarówno w czujnik światła, jak i czujnik ruchu, który automatycznie dostosowuje światło do jasności otoczenia i zajmowania miejsca. 
Opatentowana technologia LED OSA Tobiasa Grau jest zintegrowana z regulowaną prostokątną głowicą lampy, zapewniając elastyczne i nieoślepiające oświetlenie w neutralnej bieli (3500 Kelvin, CRI> 80). 
XT-A SINGLE może być dołączony do biurka i zapewnia łatwą i dostępną konserwację. Użytkownicy mogą regulować jasność za pomocą przełącznika lampy lub dostarczonego pilota. XT-A SINGLE jest kompatybilny z technologią Tobias Grau CONNECT, umożliwiając grupowe programowanie wielu świateł.

Warianty: XT-A SINGLE CLAMP, XT-A SINGLE IN
LED : 6000 lm, 48 W, 3500 K, CRI > 80
Ściemnianie: Czujnik sterowany przełącznikiem i pilotem
Pilot: Do indywidualnego sterowania i programowania oprawy
Antyodblaskowy: Optymalne usuwanie olśnienia dzięki opatentowanemu panelowi OSA
Wydajność energetyczna: A – A++
Napięcie: 220 – 240 V
Connect (opcjonalnie)
Funkcja Swarm – Aktywna komunikacja i automatyczne sterowanie
kilka opraw
Uwagi: Pośrednie osłony i ogłuszanie
IN: Instalacja średnica 5 cm, grubość blatu 1,9 cm – 5 cm,
ZACISK: Zakres mocowania do 4 cm
Materiał: Aluminium, poliwęglan
Wersje kolorystyczne: Czarny/Czarny, Biały/Biały, Satyna/ Czarny

XT-A to nasze podstawowe rozwiązanie oświetleniowe do współczesnego miejsca pracy. Seria łączy świeży, minimalistyczny design z naszymi
najbardziej wyrafinowanymi technologiami, aby promować styl w miejscu pracy, zrównoważony rozwój i dobre samopoczucie. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej elastyczności, seria obejmuje modele do wielu konfiguracji stanowisk pracy, w tym do biurek z regulacją wysokości. Opatentowana technologia przeciwodblaskowa pomaga stworzyć optymalne warunki do czytania i pracy, zwłaszcza w przypadku zadań wykonywanych na ekranie.

Tagi

Tobiasz Grau, XT-A, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Bezpośrednio-pośrednie lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Lampy biurkowe, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Światła zaciskowe, Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy biurkowe, Metalowe lampy biurkowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Tobias Grau Xt-A Single

Lampa stołowa Tobias Grau Xt-A Single

XT-A SINGLE łączy minimalistyczny design z optymalną mobilnością i wydajnością. Dostosowana do współczesnego miejsca pracy, lampa dostosowuje się do biurek z regulacją wysokości i jest wyposażona zarówno w czujnik światła, jak i czujnik ruchu, który automatycznie dostosowuje światło do jasności otoczenia i zajmowanego miejsca. Opatentowana technologia LED OSA Tobiasa Grau jest zintegrowana z regulowanym prostokątem głowica lampy, zapewniająca elastyczne i nieoślepiające oświetlenie w neutralnej bieli (3500 Kelvin, CRI> 80). XT-A SINGLE można przymocować do biurka i zapewnia łatwą i dostępną konserwację. Użytkownicy mogą regulować jasność za pomocą przełącznika lampy lub dostarczonego pilota. XT-A SINGLE jest kompatybilny z technologią Tobias Grau CONNECT, umożliwiając grupowe programowanie wielu lamp. Warianty: XT-A SINGLE CLAMP, XT-A SINGLE IN LED : 6000 lm, 48 W, 3500 K, CRI > 80 Ściemnianie: Czujnik sterowany przełącznikiem i pilotem Pilot: Do indywidualnego sterowania i programowania oprawy Antyodblaskowy: Optymalne usuwanie olśnienia dzięki opatentowanemu panelowi OSA Efektywność energetyczna: A – A++ Napięcie: 220 – 240 V Połącz (opcja) Funkcja Swarm - Aktywna komunikacja i automatyczne sterowanie wieloma oprawami Uwagi: Pośrednie zasłanianie i usuwanie olśnienia IN: Średnica instalacji 5 cm , grubość blatu 1,9 cm – 5 cm, ZACISK: Zakres mocowania do 4 cm Materiał: Aluminium, poliwęglan Warianty kolorystyczne: Czarny/Czarny, Biały/Biały, Satyna/Czarny XT-A to nasze podstawowe rozwiązanie oświetleniowe dla współczesnego miejsca pracy. Seria łączy świeży, minimalistyczny design z naszymi najbardziej zaawansowanymi technologiami, aby promować styl w miejscu pracy, zrównoważony rozwój i dobre samopoczucie. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej elastyczności, seria obejmuje modele do wielu konfiguracji stanowisk pracy, w tym do biurek z regulacją wysokości. Opatentowana technologia przeciwodblaskowa pomaga stworzyć optymalne warunki do czytania i pracy, zwłaszcza w przypadku zadań wykonywanych na ekranie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek