SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Tobias Grau Xt-A Plus Zobacz większe

Lampa podłogowa Tobias Grau Xt-A Plus

KOD: 250sdtobiasgrauxt-aplus

ID: 112699

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentTobias Grau
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tobias Grau Xt-A

Aluminiowa lampa podłogowa LED

Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

Najwyższej wydajności rozwiązanie dla biur na planie otwartym i przestrzeni coworkingowych, XT-A PLUS T oświetla cztery stanowiska pracy za pomocą jednej lampy. Zintegrowana technologia OSA zapewnia równomierne, nieoślepiające światło zarówno w kierunku biurka, jak i otoczenia.

LED: PODŁOGA XT-A PLUS T: 2 x 14500 lm, 2 x 92 W, 3500 K, CRI > 80
Ściemnianie: 2 x czujnik sterowany przełącznikiem i pilotem
Czujnik: Regulator ruchu i stałego oświetlenia
Pilot: Do indywidualnego sterowania i programowania oprawy
Anti Glare: Optymalne usuwanie olśnienia dzięki opatentowanemu panelowi OSA
Efektywność energetyczna: A – A++
Napięcie: 220 – 240 V
Connect (opcja) Funkcja Swarm – aktywna komunikacja i automatyczne sterowanie kilkoma oprawami
Materiał: Aluminium, poliwęglan
Wersje kolorystyczne: Czarny/Czarny, Biały/Biały, Satynowy/Czarny, Satynowy/Biały

XT-A to nasze podstawowe rozwiązanie oświetleniowe we współczesnym miejscu pracy. Seria łączy świeży, minimalistyczny design z naszymi
najbardziej wyrafinowanymi technologiami, aby promować styl w miejscu pracy, zrównoważony rozwój i dobre samopoczucie. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej elastyczności, seria obejmuje modele do wielu konfiguracji stanowisk pracy, w tym do biurek z regulacją wysokości. Opatentowana technologia przeciwodblaskowa pomaga stworzyć optymalne warunki do czytania i pracy, zwłaszcza w przypadku zadań wykonywanych na ekranie.

Tagi

Tobiasz Grau, XT-A, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, Biurowe lampy podłogowe, oświetlenie biurowe, lampa podłogowa, lampa podłogowa do biura, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy podłogowe LED, Lampy podłogowe ze ściemniaczem, Biurowe lampy podłogowe, Biurowe lampy stojące w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy podłogowe Office, Lampy podłogowe Metal Office

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Tobias Grau Xt-A Plus

Lampa podłogowa Tobias Grau Xt-A Plus

Najwyższej wydajności rozwiązanie dla biur na planie otwartym i przestrzeni coworkingowych, XT-A PLUS T oświetla cztery stacje robocze za pomocą jednej lampy. Zintegrowana technologia OSA zapewnia równomiernie rozprowadzane, nieoślepiające światło zarówno w kierunku biurka, jak i otoczenia. LED: PODŁOGA XT-A PLUS T: 2 x 14500 lm, 2 x 92 W, 3500 K, CRI > 80 Ściemnianie: 2 x czujnik sterowany przełącznikiem i pilotem Czujnik: Regulator ruchu i stałego światła Pilot: Do indywidualnego sterowania i programowania oprawy Anti Glare: Optymalne usuwanie olśnienia dzięki opatentowanemu panelowi OSA Efektywność energetyczna: A – A++ Napięcie: 220 – 240 V Connect (opcja) Funkcja Swarm – aktywna komunikacja i automatyczne sterowanie kilkoma oprawami Materiał: Aluminium, poliwęglan Warianty kolorów: Czarny/Czarny , Biały/Biały, Satynowy/Czarny, Satynowy/Biały XT-A to nasze podstawowe rozwiązanie oświetleniowe we współczesnym miejscu pracy. Seria łączy świeży, minimalistyczny design z naszymi najbardziej zaawansowanymi technologiami, aby promować styl w miejscu pracy, zrównoważony rozwój i dobre samopoczucie. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej elastyczności, seria obejmuje modele do wielu konfiguracji stanowisk pracy, w tym do biurek z regulacją wysokości. Opatentowana technologia przeciwodblaskowa pomaga stworzyć optymalne warunki do czytania i pracy, zwłaszcza w przypadku zadań wykonywanych na ekranie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek