SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Hind Rabii T-Cotta Zobacz większe

Lampa stołowa Hind Rabii T-Cotta

KOD: 250sdhindrabiit-cotta

ID: 115025

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentHind Rabii
Kraj pochodzeniaBelgia
CenaCena od 1094.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Hind Rabii T-Cotta

Szklana lampa stołowa LED

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2019

Opis

T-COTTA THE LAMP to szklana lampa stołowa LED z marmurową podstawą zaprojektowaną przez Chiaramonte Marin.

Wykończenie szkła: czarny, zielony, różowy
Podstawa: czarny lub biały marmur(ccc333 )Detale: szczotkowane złoto, błyszczący czarny chrom.

LED 12W, 2700K, 1500lm

Stworzona z chęci stworzenia przedmiotu o płynnych, zaokrąglonych formach, T-COTTA jest owocem jedność materiałów, z których obydwa pochodzą z ziemi, obydwa są wytworzone przez człowieka i obydwa wykute przez ciepło.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Filmy

Tagi

Tylne Rabii, Chiaramonte Marin, T-Cotta, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Hind Rabii T-Cotta

Lampa stołowa Hind Rabii T-Cotta

T-COTTA THE LAMP to szklana lampa stołowa LED z marmurową podstawą zaprojektowana przez Chiaramonte Marin. Wykończenie szkła: czarny, zielony, różowy Podstawa: czarny lub biały marmur Szczegóły : szczotkowane złoto, lśniący czarny chrom. LED 12W, 2700K, 1500lm Stworzony z chęci stworzenia przedmiotu o płynnych, zaokrąglonych formach, T-COTTA jest owocem połączenia materiałów, które z ziemi oba są dziełem człowieka i oba są wykute przez ciepło.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek