SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Hind Rabii T-Cotta Zobacz większe

Lampa ścienna Hind Rabii T-Cotta

KOD: 250sdhindrabiit-cotta

ID: 108058

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentHind Rabii
NagrodyGerman Design Award – Winner
Kraj pochodzeniaBelgia
CenaCena od 651.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Hind Rabii T-Cotta

Ceramiczna i szklana lampa ścienna LED

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2018

Opis

T-COTTA to ceramiczno-szklana lampa ścienna LED zaprojektowana przez Chiaramonte Marin.

Wykończenie:Terakota, Azur Niebieski, Szary, Zielony
Moduł LED 8W, 2700K, 1000lm
)Dołączone źródło. Możliwość przyciemniania na życzenie.

Stworzona z chęci stworzenia obiektu o płynnych, zakrzywionych formach, T-COTTA jest owocem połączenia materiałów, z których oba pochodzą z ziemi, oba są dziełem człowieka i jedno i drugie kute przez ciepło.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Odznaczenia

German Design Award – Winner

German Design Award – Winner

Filmy

Tagi

Tylne Rabii, Chiaramonte Marin, T-Cotta, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Ceramiczne kinkiety, Materiały ceramiczne Kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Lampa ścienna Hind Rabii T-Cotta

Lampa ścienna Hind Rabii T-Cotta

T-COTTA to ceramiczno-szklana lampa ścienna LED zaprojektowana przez Chiaramonte Marin. Wykończenia: Terakota, Azur Niebieski, Szary, Zielony Moduł LED 8W, 2700K, 1000lm Źródło w zestawie. Możliwość przyciemniania na życzenie. Stworzona z chęci stworzenia przedmiotu o płynnych, zakrzywionych formach, T-COTTA jest owocem połączenia materiałów, z których oba pochodzą z ziemi, oba są wytwarzane przez człowieka i oba są wykuwane przez ciepło .

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek