SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Il Bronzetto Wormhole 03 Zobacz większe

Lampa podłogowa Il Bronzetto Wormhole 03

KOD: 250sdWOR03

ID: 114050

Rok produkcji2014
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSimone Calcinai
ProducentIl Bronzetto
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 2517.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Il Bronzetto Wormhole

Mosiężna lampa podłogowa z ramieniem uchylnym

Projektant: Simone Calcinai
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2014
Kod produktu: WOR03

Opis

Trzyramienna lampa podłogowa Vintage.

Uwagi dotyczące materiałów:
Abażur może być aluminiowy lub mosiężny. 
Marbe podstawy może być w kolorze białym, brązowym lub czarnym.
Podstawa może być wykonana z mosiądzu. 

Uwagi dotyczące wykończeń:
ALUMINIOWE wszystkie wykończenia w katalogu (pierwsze cztery wykończenia: złoty płatek, srebrny płatek, płatek szampana i płatek miedzi są dla wewnętrznej strony kształtów) drugie dla zewnętrznej .
MOSIĄDZ dostępny we wszystkich wykończeniach w katalogu
MARMUR: dostępny we wszystkich wykończeniach w katalogu: WHITE CARRARA, BLACK MARQUINIA, GREEN ALPE, BROWN EMPERADOR

WORMHOLE Linia autorstwa Simone Calcinai
Wychowany w warsztacie, częsty gość alejek Oltrano z historycznymi warsztatami rzemieślników, Simone Calcinai, właściciel firmy Il Bronzetto z bratem i kuzyn, jest głębokim koneserem technik i materiałów. Ciekawy i żywiołowy temperament, wybuchowa kreatywność zawsze prowadziły go do odkrywania nowych granic i odnalezienia w 2014 roku Brass Brothers & Co . marka.Swobodnie inspirowany modelem z ubiegłego wieku, jak w astronomii „Wormhole” to tunel czasoprzestrzenny, który łączy wszechświat z drugim, więc dla nas ta linia reprezentuje przejście od Il Bronzetto, naszego warsztaty ojca oraz Brass Brothers & Co., nasz nowy wszechświat.

Jego osobliwy odcień z podwójnym systemem świateł oświetla dwie półkule przestrzeni, w której się znajduje, a także naszą przeszłość i naszą przyszłość.

Filmy

Tagi

Il Bronzetto, Simone Calcinai, Tunel czasoprzestrzenny, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe w stylu vintage, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze stali, Mosiężne lampy podłogowe, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe z regulacją wysokości, Regulowane lampy podłogowe, Czytanie Lampy podłogowe, Lampy stojące z ramieniem wychylnym, Bracia Mosiądz, Tunel czasoprzestrzenny, Piantana 3 bracci, Lampada rocznika, oświetlenie, Lampade da terra projekt; Lampada w tonie; Lampada w marmo; Lampada w acciaio; Projekt

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Il Bronzetto Wormhole 03

Lampa podłogowa Il Bronzetto Wormhole 03

Trójramienna lampa podłogowa Vintage. Uwagi o materiałach: Abażur może być aluminiowy lub mosiężny. Marmba podstawy może być w kolorze białym, brązowym lub czarnym. Podstawa może być wykonana w kolorze mosiądz. Uwagi dotyczące wykończeń: ALUMINIUM wszystkie wykończenia w katalogu (pierwsze cztery wykończenia: płatek złota, płatek srebrny, płatek szampana i płatek miedzi są dla wewnętrznej strony kształtów) drugie dla zewnętrznej. BRASS dostępny we wszystkich wykończeniach w katalogu MARBLE: dostępny we wszystkich wykończeniach w katalogu: WHITE CARRARA, BLACK MARQUINIA, GREEN ALPE, BROWN EMPERADOR WORMHOLE Line by Simone Calcinai Wychowany w warsztacie, częsty gość alejek Oltrano z historycznymi warsztatami rzemieślników, Simone Calcinai , właściciel firmy Il Bronzetto z bratem i kuzyn, jest głębokim koneserem technik i materiałów. Ciekawy i żywiołowy temperament, wybuchowa kreatywność zawsze prowadziły go do odkrywania nowych granic i odnalezienia w 2014 roku Brass Brothers & Co . marka.Swobodnie inspirowany modelem z ubiegłego wieku, tak jak w astronomii „ Wormhole ” to tunel czasoprzestrzenny, który łączy wszechświat z drugim, więc dla nas ta linia reprezentuje przejście od Il Bronzetto , warsztaty naszych ojców oraz Brass Brothers & Co., nasz nowy wszechświat. Jego osobliwy odcień z podwójnym systemem świateł, oświetla dwie półkule przestrzeni, w której się znajduje, a także naszą przeszłość i przyszłość .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek