SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Il Bronzetto Wormhole 11-10 Luci Zobacz większe

Lampa wisząca Il Bronzetto Wormhole 11-10 Luci

KOD: 250sdWOR11_10L

ID: 99531

Rok produkcji2014
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSimone Calcinai
ProducentIl Bronzetto
MateriałMetal
MateriałStal
MateriałMosiądz
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 3936.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Il Bronzetto Wormhole

Żyrandol mosiężny obrotowy

Projektant: Simone Calcinai
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2014
Kod produktu: WOR11_10L

Opis

Dziesięć lamp połączonych Vintage żyrandol.

Uwagi dotyczące materiałów:
Konstrukcja z mosiądzu, klosz z aluminium.
Abażur może być aluminiowy lub mosiężny. 

Uwagi dotyczące wykończeń:
ALUMINIOWE wszystkie wykończenia w katalogu (pierwsze cztery wykończenia: listek złoty, listek srebrny, listek szampana i listek miedziany są dla wewnętrznej strony kształtów) drugie dla zewnętrznej .
MOSIĄDZ dostępny we wszystkich wykończeniach w katalogu.

WORMHOLE Linia autorstwa Simone Calcinai
Wychowana w warsztacie, częsty gość alejek Oltrano z jego historycznymi warsztatami rzemieślników, Simone Calcinai, właściciel firmy Il Bronzetto wraz z bratem i kuzynem, jest wielkim koneserem technik i materiałów. Ciekawy i żywiołowy temperament, wybuchowa kreatywność zawsze prowadziły go do odkrywania nowych granic i odnalezienia w 2014 roku Brass Brothers & Co . marka.Swobodnie inspirowany modelem z ubiegłego wieku, jak w astronomii „Wormhole” to tunel czasoprzestrzenny, który łączy wszechświat z drugim, więc dla nas ta linia reprezentuje przejście od Il Bronzetto, naszego warsztaty ojca oraz Brass Brothers & Co., nasz nowy wszechświat.

Jego osobliwy odcień z podwójnym systemem świateł oświetla dwie półkule przestrzeni, w której się znajduje, a także naszą przeszłość i naszą przyszłość.

Filmy

Tagi

Il Bronzetto, Simone Calcinai, Tunel czasoprzestrzenny, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące w stylu Vintage; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące ze stali, Lampy wiszące mosiężne, Lampy wiszące Direct Light, żyrandole, Lampy wiszące obrotowe, Bracia Mosiądz, Tunel czasoprzestrzenny, Lampadario 10 luci; Lampada da soffitto, Lampada rocznika, oświetlenie, Lampada w tonie; Lampada w aluminio; Projekt

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Il Bronzetto Wormhole 11-10 Luci

Lampa wisząca Il Bronzetto Wormhole 11-10 Luci

Żyrandol Vintage z dziesięcioma lampami. Uwagi dotyczące materiałów: Konstrukcja z mosiądzu, klosz z aluminium. Abażur może być z aluminium lub mosiądzu. Uwagi dotyczące wykończeń: ALUMINIUM wszystkie wykończenia w katalogu (pierwsze cztery wykończenia: złoty płatek, srebrny płatek, płatek szampana i płatek miedzi są dla wewnętrznej strony kształtów) drugie dla zewnętrznej. MOSIĄDZ dostępny we wszystkich wykończeniach w katalogu. WORMHOLE Linia Simone Calcinai Wychowany w warsztacie, częsty gość alejek Oltrano z historycznymi warsztatami rzemieślników, Simone Calcinai , właściciel firmy Il Bronzetto ze swoim bratem i kuzynem jest wielkim koneserem technik i materiałów. Ciekawy i żywiołowy temperament, wybuchowa kreatywność zawsze prowadziły go do odkrywania nowych granic i odnalezienia w 2014 roku Brass Brothers & Co . marka.Swobodnie inspirowany modelem z ubiegłego wieku, tak jak w astronomii „ Wormhole ” to tunel czasoprzestrzenny, który łączy wszechświat z drugim, więc dla nas ta linia reprezentuje przejście od Il Bronzetto , warsztaty naszych ojców oraz Brass Brothers & Co., nasz nowy wszechświat. Jego osobliwy odcień z podwójnym systemem świateł, oświetla dwie półkule przestrzeni, w której się znajduje, a także naszą przeszłość i przyszłość .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek