SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Creativemary Nature Grapes Zobacz większe

Lampa ścienna Creativemary Nature Grapes

KOD: 250sdcreativemarynaturegrapes

ID: 111005

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentCreativemary
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Creativemary Nature

Mosiężna lampa ścienna

Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

szer. 26 mm • 10.2"
gł. 9 mm • 3.5"
wys. 51 mm • 20,1"

Opis

Nowoczesna lampa Grapes to współczesne oświetlenie inspirowane naturą. Jego światło przepływa przez abażur z jedwabiu z organzy, odbijając się od młotkowanych mosiężnych medalionów i dając poczucie wyrafinowanego luksusu, jak przy otwieraniu butelki Port.

Chociaż The Grapes to współczesny kinkiet, jego design jest ponadczasowy i światło wniesie spokój i ciepło do każdej współczesnej przestrzeni mieszkalnej, dzięki metalicznym ornamentom.

Materiały

Korpus – Mosiądz

Klosz – Mosiądz

Żarówki

G9 x 2

40 Watów< br>

Filmy

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Creativemary Nature Grapes

Lampa ścienna Creativemary Nature Grapes

Nowoczesna lampa Grapes to współczesne oświetlenie inspirowane naturą. Jego światło przepływa przez abażur z jedwabiu z organzy, odbijając się od młotkowanych mosiężnych medalionów i dając poczucie wyrafinowanego luksusu, jak przy otwieraniu butelki Port. Chociaż The Grapes to współczesny kinkiet, jego design jest ponadczasowy i światło wniesie spokój i ciepło do każdej współczesnej przestrzeni mieszkalnej, dzięki metalicznym ornamentom. Materiały Korpus – Mosiądz Klosz – Mosiądz Żarówki G9 x 2 40 Watów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek