SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Creativemary Nature Bamboo Zobacz większe

Lampa ścienna Creativemary Nature Bamboo

KOD: 250sdcreativemarynaturebamboo

ID: 110963

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentCreativemary
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Creativemary Nature

Współczesny mosiężny kinkiet

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Creativemaryzostało zainspirowane bambusem do zaprojektowania lampy ściennej BAMBOO, nie tylko dlatego, że ma określoną charakterystykę, ale także dlatego, że jest jednym z najważniejszych substytutów natury dla zagrożone drewno liściaste z lasów deszczowych. Ta współczesna lampa ścienna ma odwróconą przezroczystą szklaną rurkę, która jest podtrzymywana przez polerowaną mosiężną konstrukcję, która utrzymuje przezroczysty szklany klosz.

Kiedy projektanci Creativemary projektowali tę współczesną lampę ścienną, była to jedyna cecha charakterystyczna, jaką nie zmieniła się od pierwotnej inspiracji, wszechstronność. Jako natura bambusa, Bambusowy Kinkiet był bardzo wszechstronny i pasowałby do każdego nowoczesnego salonu. Kinkiet BAMBOOjest częścią kolekcji Nature.

Źródło światła:4 x G9 max. 40W, IP20

Materiały:mosiądz polerowany (korpus): przezroczyste szkło akrylowe (klosze)

Certyfikat:UL

Filmy

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Creativemary Nature Bamboo

Lampa ścienna Creativemary Nature Bamboo

Creativemary zostało zainspirowane bambusem do zaprojektowania lampy ściennej BAMBOO , nie tylko dlatego, że ma określoną charakterystykę, ale także dlatego, że jest jednym z najważniejszych substytutów natury dla zagrożone drewno liściaste z lasów deszczowych. Ta współczesna lampa ścienna ma odwróconą przezroczystą szklaną rurkę, która jest podtrzymywana przez polerowaną mosiężną konstrukcję, która utrzymuje przezroczysty szklany klosz. Kiedy projektanci Creativemary projektowali tę współczesną lampę ścienną, była to jedyna cecha charakterystyczna, jaką nie zmieniła się od pierwotnej inspiracji, wszechstronność. Jako natura bambusa, Bambusowy Kinkiet był bardzo wszechstronny i pasowałby do każdego nowoczesnego salonu. Kinkiet BAMBOO jest częścią kolekcji Nature. Źródło światła: 4 x G9 max. 40W, IP20 Materiały: mosiądz polerowany (korpus): przezroczyste szkło akrylowe (klosze) Certyfikat: UL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek