SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Dark Ij Lamp Zobacz większe

Lampa ścienna Dark Ij Lamp

KOD: 250sddarkijlamp

ID: 109187

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJacob De Baan
ProducentDark
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Dark Ij Lamp

Kinkiet z PMMA

Projektant: Jacob De Baan
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Lampa Ij to kinkiet z PMMA.

E27
TCA-SE (MAKS 8 W)
LED (MAKS 8 W)

To jest po raz pierwszy DARK współpracował z holenderskim projektantem Jacobem de Baanem. LAMPA IJ powraca do pierwotnej formy: jajka. Ten nieskomplikowany kształt jest wypełniany zgodnie z upodobaniami klienta, dzięki czemu otrzymuje zabawny akcent. Lampa IJ-LAMP jest dostępna jako lampa wisząca, stołowa lub ścienna i może być używana zarówno w pomieszczeniach komercyjnych, jak i w domu, w dziecięcych sypialniach lub salonach. Lampa IJ-LAMP tworzy radosny, świeży i dekoracyjny akcent w każdej przestrzeni.

Tagi

Ciemny, Jakuba de Baana; lampa Ij, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z PMMA, Lampy ścienne ze szkła akrylowego, Kinkiety fluorescencyjne, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED

Napisz opinię

Lampa ścienna Dark Ij Lamp

Lampa ścienna Dark Ij Lamp

Ij Lamp to kinkiet z PMMA. E27 TCA-SE (MAX 8 W) LED (MAX 8 W) Po raz pierwszy DARK ma współpracował z holenderskim projektantem Jacobem de Baanem.  LAMPA IJ nawiązuje do pierwotnej formy: jajka. Ten nieskomplikowany kształt jest wypełniany zgodnie z upodobaniami klienta, dzięki czemu zyskuje zabawny akcent.  IJ-LAMP jest dostępna jako lampa wisząca, stołowa lub ścienna i może być używana zarówno w pomieszczeniach komercyjnych, jak i w domu, w dziecięcych sypialniach lub salonach.  IJ-LAMP tworzy radosny, świeży i dekoracyjny akcent w każdej przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek