SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Dark Ij Lamp Zobacz większe

Lampa ścienna Dark Ij Lamp

KOD: 250sddarkijlamp

ID: 109127

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJacob De Baan
ProducentDark
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Dark Ij Lamp

Aluminiowa lampa ścienna

Projektant: Jacob De Baan
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Lampa Ij to aluminiowa lampa ścienna.

E27
TCA-SE (MAKS. 11 W)
LED (MAKS. 12 W)

To jest po raz pierwszy DARK współpracował z holenderskim projektantem Jacobem de Baanem. LAMPA IJ powraca do pierwotnej formy: jajka. Ten nieskomplikowany kształt jest wypełniany zgodnie z upodobaniami klienta, dzięki czemu otrzymuje zabawny akcent. Lampa IJ-LAMP jest dostępna jako lampa wisząca, stołowa lub ścienna i może być używana zarówno w pomieszczeniach komercyjnych, jak i w domu, w dziecięcych sypialniach lub salonach. Lampa IJ-LAMP tworzy radosny, świeży i dekoracyjny akcent w każdej przestrzeni.

Tagi

Ciemny, Jakuba de Baana; lampa Ij, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Kinkiety fluorescencyjne, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED

Napisz opinię

Lampa ścienna Dark Ij Lamp

Lampa ścienna Dark Ij Lamp

Lampa Ij to aluminiowa lampa ścienna. E27 TCA-SE (MAX 11 W) LED (MAX 12 W) Po raz pierwszy DARK ma współpracował z holenderskim projektantem Jacobem de Baanem.  LAMPA IJ nawiązuje do pierwotnej formy: jajka. Ten nieskomplikowany kształt jest wypełniany zgodnie z upodobaniami klienta, dzięki czemu zyskuje zabawny akcent.  IJ-LAMP jest dostępna jako lampa wisząca, stołowa lub ścienna i może być używana zarówno w pomieszczeniach komercyjnych, jak i w domu, w dziecięcych sypialniach lub salonach.  IJ-LAMP tworzy radosny, świeży i dekoracyjny akcent w każdej przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek