STOISKO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Akustyczna kabina do spotkań Silen Silen Space 4 Zobacz większe

Akustyczna kabina do spotkań Silen Silen Space 4

KOD: 250sdSpace4

ID: 236747

Rok produkcji2018
ProducentSilen

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Silen Silen Space 4

Akustyczna kabina do spotkań

Dane techniczne

Na zewnątrz (SxWxG): 240 x 229 x 242 cm / 94 x 90 x 95 cali
Wnętrze (SxWxG): 220 x 205 x 236 cm / 87 x 81 x 93 in
Waga: 1200 kg / 2646 funtów

Opis

Silen Space 4 to laminatowo-szklana kapsuła na spotkania, która mieści cztery, ale bez żadnych kłopotów, nawet do ośmiu osób na skuteczną sesję burzy mózgów lub dłuższe spotkanie.
Zintegrowane oświetlenie LED, cyrkulacja powietrza, kółka ułatwiające przenoszenie oraz stolik z gniazdem ściennym 220 V i gniazdem USB.
W Silen Space 99,9% bakterii jest odfiltrowywanych co minutę dzięki filtrowi HEPA. Uchwyty pokryte są antybakteryjną powłoką, zewnętrzne ściany i wewnętrzne powierzchnie pokryto antybakteryjnym laminatem klasy medycznej, a wszystkie meble na życzenie dostępne są z antybakteryjnymi tkaninami.
Oficjalne testy pokazują, że poziom hałasu wewnątrz Silen Space jest do 43 dB niższy niż na zewnątrz.
Koncepcja modułowa umożliwia zmianę rozmiaru kapsuły w dowolnym momencie, a poprzez dodanie modułu Silen Space dowolny Silen Space można rozbudować do 6 osób ( oprócz Silen Space 1 ). Moduły można szybko i łatwo dołączać i odłączać.
Wszystkie kapsuły Silen Space mają ukryte kółka i regulowane nóżki, dzięki czemu można je szybko przenosić i łatwo instalować nawet na nierównych powierzchniach. Cichy system cyrkulacji powietrza gwarantuje świeżą atmosferę podczas dłuższych rozmów telefonicznych, rozmów i spotkań, a czujnik obecności, który automatycznie steruje oświetleniem LED, pomaga utrzymać zużycie energii na optymalnym poziomie. Czujnik CO2, temperatura wewnętrzna, czujnik obecności, oświetlenie, wentylacja i historia danych użytkownika są kontrolowane i dostępne przez Wi-Fi.

Wszystkie gniazdka podłogowe są wodoodporne, a wszystkie sale konferencyjne Silen Space są wyposażone w wyłącznik różnicowoprądowy, który sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Silen Space działa zgodnie z zasadą Plug and Play: wszystkie systemy są gotowe do użycia zaraz po instalacji, której proces trwa od 1 do 6 godzin, w zależności od rozmiaru.
Materiały na ściany i podłogi wewnętrzne są wykonane z bardzo trwałych materiałów, hipoalergicznych i ognioodpornych: wnętrze pokryte jest filcem akustycznym, natomiast szkło jest bezpiecznym szkłem dźwiękochłonnym. Panele akustyczne EchoFree we wnętrzu są dostępne w 3 kolorach (sufit, ściana i wykładzina), a aluminiowe profile do drzwi i powierzchni szklanych dostępne są również w 3 standardowych odcieniach, natomiast panele zewnętrzne wykonane są z trwałych powierzchni laminowanych, które występują w 4 standardowe i 31 niestandardowych kolorów. Szklane powierzchnie można pokryć przyciemnianą folią, aby zwiększyć prywatność.
Silen Space może być dostarczony bez mebli, z zestawem Silen Standard Meble lub wyposażony w meble wybrane od Silen dystrybutora . Istnieją cztery różne zestawy Silen Standardowych mebli do różnych stylów pracy i czynności, w których liczbę biurek lub krzeseł można zmieniać, aby dopasować je do potrzeb.

Tagi

Silen, Silen Space, Kabiny biurowe, Sale konferencyjne i poczekalnie, Kabiny biurowe, Kabiny biurowe z tkaniny, Kabiny biurowe z drewna, Kabiny biurowe z filcu, Kabiny biurowe ze szkła, Kabiny biurowe z laminatu, Kabiny biurowe ze sklejki, Drewno konstrukcyjne Kabiny biurowe, Kontenerki, Biuro akustyczne kabiny, kabiny biurowe z wbudowanym oświetleniem, kabiny multimedialne biurowe, modułowe kabiny biurowe, kabiny mobilne biurowe

Napisz opinię

Akustyczna kabina do spotkań Silen Silen Space 4

Akustyczna kabina do spotkań Silen Silen Space 4

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek