STOISKO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Akustyczna budka telefoniczna Silen Silen Space 1 Zobacz większe

Akustyczna budka telefoniczna Silen Silen Space 1

KOD: 250sdSpace1

ID: 236745

Rok produkcji2018
ProducentSilen

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Silen Silen Space 1

Akustyczna budka telefoniczna

Dane techniczne

Na zewnątrz (SxWxG): 110 x 229 x 110 cm / 43 x 90 x 43 in
Wnętrze (SxWxG): 90 x 205 x 101 cm / 35 x 81 x 40 cali
Waga: 370 kg / 816 funtów

Opis

Silen Space 1 to laminowana i szklana budka telefoniczna umożliwiająca nieprzerwane rozmowy w ciszy.
Zintegrowane oświetlenie LED, cyrkulacja powietrza, kółka ułatwiające przenoszenie oraz stolik z gniazdem ściennym 220 V i gniazdem USB.
W Silen Space 99,9% bakterii jest odfiltrowywanych co minutę dzięki filtrowi HEPA. Uchwyty pokryte są antybakteryjną powłoką, zewnętrzne ściany i wewnętrzne powierzchnie pokryto antybakteryjnym laminatem klasy medycznej, a wszystkie meble na życzenie dostępne są z antybakteryjnymi tkaninami.
Oficjalne testy pokazują, że poziom hałasu wewnątrz Silen Space jest do 43 dB niższy niż na zewnątrz.
Wszystkie kapsuły Silen Space mają ukryte kółka i regulowane nóżki, dzięki czemu można je szybko przenosić i łatwo instalować nawet na nierównych powierzchniach. Cichy system cyrkulacji powietrza gwarantuje świeżą atmosferę podczas dłuższych rozmów telefonicznych, rozmów i spotkań, a czujnik obecności, który automatycznie steruje oświetleniem LED, pomaga utrzymać zużycie energii na optymalnym poziomie.

Wszystkie gniazdka podłogowe są wodoodporne, a wszystkie sale konferencyjne Silen Space są wyposażone w wyłącznik różnicowoprądowy, który sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Silen Space działa zgodnie z zasadą Plug and Play: wszystkie systemy są gotowe do użycia zaraz po instalacji, której proces trwa od 1 do 6 godzin, w zależności od rozmiaru.
Materiały na ściany i podłogi wewnętrzne są wykonane z bardzo trwałych materiałów, hipoalergicznych i ognioodpornych: wnętrze pokryte jest filcem akustycznym, natomiast szkło jest bezpiecznym szkłem dźwiękochłonnym. Panele akustyczne EchoFree we wnętrzu są dostępne w 3 kolorach (sufit, ściana i wykładzina), a aluminiowe profile do drzwi i powierzchni szklanych dostępne są również w 3 standardowych odcieniach, natomiast panele zewnętrzne wykonane są z trwałych powierzchni laminowanych, które występują w 4 standardowe i 31 niestandardowych kolorów. Szklane powierzchnie można pokryć przyciemnianą folią, aby zwiększyć prywatność.
Silen Space może być dostarczony bez mebli, z zestawem Silen Standard Meble lub wyposażony w meble wybrane od Silen dystrybutora . Istnieją cztery różne zestawy Silen Standardowych mebli do różnych stylów pracy i czynności, w których liczbę biurek lub krzeseł można zmieniać, aby dopasować je do potrzeb.

Tagi

Silen, Silen Space, Kabiny biurowe, Sale konferencyjne i poczekalnie, Kabina biurowa, Kabiny biurowe z tkaniny, Drewno Kabiny biurowe, Kabiny biurowe z filcu, Kabiny biurowe ze szkła, Kabiny biurowe z laminatu, Kabiny biurowe ze sklejki, Drewno konstrukcyjne Kabiny biurowe, Kabiny biurowe akustyczne, Telefon kabiny, kabiny biurowe z wbudowanym oświetleniem, kabiny multimedialne biurowe, modułowe kabiny biurowe, kabiny mobilne biurowe

Napisz opinię

Akustyczna budka telefoniczna Silen Silen Space 1

Akustyczna budka telefoniczna Silen Silen Space 1

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek