PRYSZNICE I WYPOSAŻENIE PRYSZNICÓW

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wbudowany regulowany prysznic boczny Graff Solar Zobacz większe

Wbudowany regulowany prysznic boczny Graff Solar

KOD: 250sdgraffsolar

ID: 193964

ProducentGraff

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Graff Solar

Wbudowany regulowany prysznic boczny

Opis

Entuzjaści ultranowoczesnego ruchu z radością odkryją najnowszą ofertę GRAFF - kolekcję Solar współczesnych projektów łazienek. Charakterystyczny ze względu na brak ornamentów projekt kolekcji Solar to geometryczny kolaż sześcianów, prostokątów i kątów prostych. Jego czyste linie pozwalają baterii płynnie wtopić się w najbardziej współczesne dekory, a jednocześnie surowy modernistyczny design sprawia, że jest to centralny punkt, który z pewnością przyciągnie uwagę.
Jest coś tak kojącego w delikatnym deszczu, delikatnym stukaniu kropli deszczu o dach i okna. Deszczowy dzień to świetna wymówka, by zwinąć się w kłębek przy filiżance herbaty i dobrej książce lub usiąść na regenerującą drzemkę.

Tagi

GRAFF, Solar, Prysznice boczne, Prysznice i wanny, Baterie łazienkowe, Prysznic boczny, Styl Współczesny Prysznice boczne, Metal Prysznice boczne, Mosiądz Prysznice boczne, Mosiądz chromowany Prysznice boczne, Wbudowane Prysznice boczne, Regulowane Prysznice boczne

Napisz opinię

Wbudowany regulowany prysznic boczny Graff Solar

Wbudowany regulowany prysznic boczny Graff Solar

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek