GŁOWICA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Głowica prysznicowa z ramieniem Graff Solar Zobacz większe

Głowica prysznicowa z ramieniem Graff Solar

KOD: 250sdgraffsolar

ID: 193963

ProducentGraff

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Graff Solar

Głowica prysznicowa z ramieniem

Opis

Entuzjaści ultranowoczesnego ruchu z radością odkryją najnowszą ofertę GRAFF - kolekcję Solar współczesnych projektów łazienek. Charakterystyczny ze względu na brak ornamentów projekt kolekcji Solar to geometryczny kolaż sześcianów, prostokątów i kątów prostych. Jego czyste linie pozwalają baterii płynnie wtopić się w najbardziej współczesne dekory, a jednocześnie surowy modernistyczny design sprawia, że jest to centralny punkt, który z pewnością przyciągnie uwagę.
Jest coś tak kojącego w delikatnym deszczu, delikatnym stukaniu kropli deszczu o dach i okna. Deszczowy dzień to świetna wymówka, by zwinąć się w kłębek przy filiżance herbaty i dobrej książce lub usiąść na regenerującą drzemkę.

Tagi

GRAFF, Solar, Głowice prysznicowe, Prysznice i wanny, Baterie łazienkowe, Głowica prysznicowa, Styl współczesny Głowice prysznicowe, Głowice prysznicowe metalowe, Głowice prysznicowe z mosiądzu, Chromowane głowice prysznicowe, Głowice prysznicowe z ramieniem

Napisz opinię

Głowica prysznicowa z ramieniem Graff Solar

Głowica prysznicowa z ramieniem Graff Solar

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek