PANEL PRYSZNICOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ścianka prysznicowa z główką prysznicową Rubinetterie Treemme TIME_OUT Zobacz większe

Ścianka prysznicowa z główką prysznicową Rubinetterie Treemme TIME_OUT

KOD: 250sdrubinetterietreemmetime_out

ID: 232970

ProjektantMarco Pisati
ProducentRubinetterie Treemme

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Treemme TIME_OUT

Ścianka prysznicowa z główką prysznicową

Opis

Zaprojektowany przez architekta Marco Pisato TIME_OUT ma nowoczesny i wyrafinowany design; jego minimalistyczny kształt ma dwie cechy charakterystyczne: smukły okrągły korpus i niezbędną płaską wylewkę. Dźwignia, cienka i kolorowa, równoważy płaski i okrągły kształt baterii oraz nadaje smukły i cienki profil. Charakterystyczna dźwignia w kształcie dłoni to detal, który definiuje kolekcję i sprawia, że TIME_OUT jest wyjątkową baterią we współczesnym przemyśle łazienkowym.

Tagi

Rubinetterie Treemme, Marco Pisati, Time_Out, Drążki prysznicowe, Baterie łazienkowe, Drążki prysznicowe, Współczesne drążki prysznicowe, Design Drążki prysznicowe, Drążki prysznicowe z prysznicem ręcznym, Drążki prysznicowe z wężem

Napisz opinię

Ścianka prysznicowa z główką prysznicową Rubinetterie Treemme TIME_OUT

Ścianka prysznicowa z główką prysznicową Rubinetterie Treemme TIME_OUT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek