PALENISKA I KOMINKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kominek zewnętrzny Focus creation Bathyscafocus OUTDOOR Zobacz większe

Kominek zewnętrzny Focus creation Bathyscafocus OUTDOOR

KOD: 250sdfocuscreationbathyscafocusoutdoor

ID: 185973

ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Focus creation Bathyscafocus OUTDOOR

Kominek zewnętrzny

Opis

Niektóre z naszych modeli kominków podwieszanych mogą być specjalnie przystosowane do użytku na zewnątrz. Adaptacje obejmują obróbkę powierzchni farbą antykorozyjną, korekty pod kątem wyładowania pirolitycznego i inne specyficzne modyfikacje. Te kominki są zaprojektowane tak, aby wytrzymać próby czasu. Oprócz modeli przedstawionych na tych stronach, Magmafocus może być przystosowany do instalacji na zewnątrz. Płyty nośne i izolowane przewody kominowe mogą być również wykonane na wymiar. Te kominki zewnętrzne muszą być otwarte (bez szklanych paneli). Zaprojektowane do użytku w połowie sezonu lub zimą, w dzień lub w nocy, ich zniewalająca magia przyciąga miłośników prawdziwego ognia. I nic nie stoi na przeszkodzie, aby były używane jako grill.

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Bathyscafocus, Kominki i grzejniki, Kominki, Kominki zewnętrzne, Kominki i grzejniki zewnętrzne, kominek, kominek zewnętrzny, Kominki wiszące, Kominki zewnętrzne, Kominki wolnostojące

Napisz opinię

Kominek zewnętrzny Focus creation Bathyscafocus OUTDOOR

Kominek zewnętrzny Focus creation Bathyscafocus OUTDOOR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek