KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Centralny obrotowy kominek wiszący Focus creation Bathyscafocus FOCUS WHITE Zobacz większe

Centralny obrotowy kominek wiszący Focus creation Bathyscafocus FOCUS WHITE

KOD: 250sdfocuscreationbathyscafocusfocuswhite

ID: 185971

Rok produkcji2017
ProjektantDominique Imbert
ProducentFocus creation

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Focus creation Bathyscafocus FOCUS WHITE

Centralny obrotowy kominek wiszący

Opis

Charakterystyczny i stylowy, Focus White! , nowa gama stworzona przez Dominique'a Imberta, wyróżnia się. Ubrane w nieskazitelną biel, te nowe modele promieniują niezależnie od tego, czy płonie ogień, nadając pomieszczeniu wyjątkową jasność.
Dominique Imbert wyjaśnia, w jaki sposób ta zmiana koloru nadaje modelowi tak odmienny i czysty wygląd: „Gra światła i cienia odbijająca się od białej powierzchni nadaje metalowemu korpusowi zwiewnej lekkości, przekształcając go w prawdziwą rzeźbę światła… Ma niezaprzeczalny śródziemnomorski urok”.
Aby wprowadzić tę nową gamę, cztery z naszych najpopularniejszych modeli z zawieszeniem obrotowym są teraz dostępne w kolorze białym:
• Gyrofocus
• Ergofocus
• Bathyscafocus (otwarty)
• Domofocus

Tagi

Focus creation, Dominique Imbert, Bathyscafocus, Kominki i grzejniki, Kominki, kominki, Kominki w stylu współczesnym, Kominki metalowe, Kominki stalowe, Kominki wiszące, Kominki opalane drewnem, Kominki obrotowe, Kominki centralne

Napisz opinię

Centralny obrotowy kominek wiszący Focus creation Bathyscafocus FOCUS WHITE

Centralny obrotowy kominek wiszący Focus creation Bathyscafocus FOCUS WHITE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek