LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY ZEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mawa Design bullauge 7 Zobacz większe

Mawa Design bullauge 7

KOD: 200sd73815

ID: 323542

ProducentMawa Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

System oświetlenia »bullauge 7« firmy Mawa jest dostępny jako oświetlenie zewnętrzne, ścienne i wiszące w różnych średnicach. Obudowa aluminiowa malowana proszkowo, membrana świetlna Barrisol z obwodowym systemem Keder, przystosowana do zastosowań zewnętrznych, IP 53, seria z certyfikatem DEKRA.
Kolor:
RAL 9016 biały mat
Wymiary:
w zależności od lampy
ø 1000 mm
ø 1200 mm
ø 1800 mm
wysokość 150 mm

Napisz opinię

Mawa Design bullauge 7

Mawa Design bullauge 7

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek