ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mawa Design bullauge 6 Zobacz większe

Mawa Design bullauge 6

KOD: 200sd73816

ID: 323543

ProducentMawa Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Lampa ścienna, sufitowa i wisząca »bullauge 6« jest dostępna w wersji LED. Nieprzezroczysty panel z pleksiglasu i równomiernie rozmieszczone diody LED tworzą rozproszone i równomierne oświetlenie. Dzięki mechanizmowi zamykania mawa rewizja jest prosta i może być wykonana przez jedną osobę.
Kolor:
RAL 9016 biały mat
Wymiary:
wysokość 80 mm
ø 450 mm
ø 600 mm
ø 900 mm
ø 1200 mm

Napisz opinię

Mawa Design bullauge 6

Mawa Design bullauge 6

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek