ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mawa Design bullauge 5 me Zobacz większe

Mawa Design bullauge 5 me

KOD: 200sd73818

ID: 323545

ProducentMawa Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Lampa wisząca »bullauge 5« jest dostępna w dwóch wersjach: polerowana lub oksydowana miedź. Nieprzezroczysty dysk z pleksiglasu tworzy rozproszone i bardzo harmonijne oświetlenie skierowane w dół i w górę.
Kolory:
miedź polerowana
miedź oksydowana
Wymiary:
ø 600 x 80 mm wys.

Napisz opinię

Mawa Design bullauge 5 me

Mawa Design bullauge 5 me

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek