KRZESŁO DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Skórzane krzesło treningowe Cuoietto z podstawą 4-ramienną Kleos BB641.5 Zobacz większe

Skórzane krzesło treningowe Cuoietto z podstawą 4-ramienną Kleos BB641.5

KOD: 250sdkleosbb641.5

ID: 204963

Rok produkcji2017
ProjektantEnrico Puggioli
ProjektantMatteo Formenti
ProducentKleos

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kleos BB641.5

Skórzane krzesło treningowe Cuoietto z podstawą 4-ramienną

Opis

Krzesło ze średniej wielkości kubełkiem, skórzaną tapicerką oraz aluminiową ramą i podłokietnikami, z czteroramienną podstawą na nóżkach.
Krzesło obrotowe Kleos BB641.5 jest produkowane z przemysłowym profesjonalizmem, pasją i kunsztem godnym dbałości o szczegóły. Skorupa jest wykonana z precyzją, owinięta piankową wyściółką i pokryta skórą, ręcznie szyte szwy podkreślają falistość profilu. Podłokietniki z polerowanego odlewu aluminiowego stanowią jedność z konstrukcją nośną.

Design i wysoka jakość
Krzesła obrotowe dla gości i sal konferencyjnych z serii BB600 firmy Kleos zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić elegancję otoczenia, aby spotkać gości i dyskutować o biznesie.
Wzór jest zarejestrowany na arenie międzynarodowej w patencie WIPO (Światowej Organizacji Własności Intelektualnej).
Cechy wspólne dla wszystkich modeli z tej serii to:
• Pojedyncza skorupa z profilowanej sklejki bukowej,
• Pokrowiec ze skóry bydlęcej szyty ręcznie,
• Szeroki wybór kolorów powłok,
• Konstrukcja nośna z odlewanego ciśnieniowo aluminium.
Modele serii BB600 różnią się między sobą różnymi cechami i komponentami:
• Wysokość oparcia, dostępna w 3 wariantach: niski, średni i wysoki;
• możliwość w niektórych modelach różnicowania wysokości siedziska,
• obecność lub brak stałych podłokietników zastosowanych do podpórki ciała,
• czteroramienna aluminiowa podstawa z nóżkami lub pięcioramienna podstawa z kółkami.
Kółka można wybrać między twardymi lub miękkimi w zależności od jakości podłogi, na której działają, oraz swobodne lub hamowane w przypadku braku ciężaru, aby zapobiec niekontrolowanemu przesuwaniu się krzesła.
Jeśli zamiast tego zostaną wybrane krzesła z nogami, można je zamówić do twardych lub miękkich podłóg.

Tagi

Kleos, Matteo Formenti, Enrico Puggioli, BB600, Krzesła, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Krzesła szkoleniowe, Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni, Sale konferencyjne i poczekalnie, krzesło, krzesło szkoleniowe, krzesło dla gości, krzesło do poczekalni, Styl współczesny Krzesła, Krzesła skórzane, Krzesła ze skóry garbowanej, Krzesła skórzane Cuoietto, Krzesła obrotowe, Krzesła z podłokietnikami, Krzesła z podstawą 4-ramienną, Krzesła recepcyjne, Krzesła szkoleniowe w stylu współczesnym, Skórzane krzesła szkoleniowe, Krzesła szkoleniowe z garbowanej skóry, Skóra Cuoietto Krzesła szkoleniowe, szkolenia Krzesła z podłokietnikami, Krzesła treningowe z podstawą 4-ramienną, Krzesła dla gości w stylu współczesnym, Krzesła dla gości ze skóry, Skóra garbowana Krzesła dla gości, Skóra Cuoietto Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni w stylu współczesnym, Krzesła do poczekalni w stylu współczesnym, Krzesła do poczekalni ze skóry garbowanej, Skóra Cuoietto Krzesła do poczekalni, sedute girevoli, sedute girevoli per ufficio, sedute per sale Conferenceenza, sedute ospiti, sedie con braccioli, sedie in pelle, sedute di design, sedie arrrredo ufficio, arredo ufficio, poltrona ufficio

Napisz opinię

Skórzane krzesło treningowe Cuoietto z podstawą 4-ramienną Kleos BB641.5

Skórzane krzesło treningowe Cuoietto z podstawą 4-ramienną Kleos BB641.5

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek