KRZESŁO DO POCZEKALNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Skórzany fotel do zadań specjalnych Cuoietto z podstawą 5-Spoke na kółkach Kleos BB641.17 Zobacz większe

Skórzany fotel do zadań specjalnych Cuoietto z podstawą 5-Spoke na kółkach Kleos BB641.17

KOD: 250sdkleosbb641.17

ID: 204952

Rok produkcji2017
ProjektantMatteo Formenti
ProjektantEnrico Puggioli
ProducentKleos

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kleos BB641.17

Skórzany fotel do zadań specjalnych Cuoietto z podstawą 5-Spoke na kółkach

Opis

Krzesło ze średniej wielkości kubełkiem, skórzaną tapicerką oraz aluminiową ramą i podłokietnikami, z pięcioramienną podstawą na kółkach.
Krzesło obrotowe Kleos BB641.17 produkowane jest z przemysłowym profesjonalizmem, pasją i kunsztem godnym dbałości o szczegóły. Skorupa jest wykonana z precyzją, owinięta piankową wyściółką i pokryta skórą, ręcznie szyte szwy podkreślają falistość profilu. Podłokietniki z polerowanego odlewu aluminiowego stanowią jedność z konstrukcją nośną.

Design i wysoka jakość
Krzesła obrotowe dla gości i sal konferencyjnych z serii BB600 firmy Kleos zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić elegancję otoczenia, aby spotkać gości i dyskutować o biznesie.
Wzór jest zarejestrowany na arenie międzynarodowej w patencie WIPO (Światowej Organizacji Własności Intelektualnej).
Cechy wspólne dla wszystkich modeli z tej serii to:
• Pojedyncza skorupa z profilowanej sklejki bukowej,
• Pokrowiec ze skóry bydlęcej szyty ręcznie,
• Szeroki wybór kolorów powłok,
• Konstrukcja nośna z odlewanego ciśnieniowo aluminium.
Modele serii BB600 różnią się między sobą różnymi cechami i komponentami:
• Wysokość oparcia, dostępna w 3 wariantach: niski, średni i wysoki;
• możliwość w niektórych modelach różnicowania wysokości siedziska,
• obecność lub brak stałych podłokietników zastosowanych do podpórki ciała,
• czteroramienna aluminiowa podstawa z nóżkami lub pięcioramienna podstawa z kółkami.
Kółka można wybrać między twardymi lub miękkimi w zależności od jakości podłogi, na której działają, oraz swobodne lub hamowane w przypadku braku ciężaru, aby zapobiec niekontrolowanemu przesuwaniu się krzesła.
Jeśli zamiast tego zostaną wybrane krzesła z nogami, można je zamówić do twardych lub miękkich podłóg.

Tagi

Kleos, Matteo Formenti, Enrico Puggioli, BB600, Krzesła, Wyposażenie obiektów użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Krzesła dla gości, Krzesła do poczekalni, Sale konferencyjne i poczekalnie, krzesło, krzesło dla gości, krzesło do poczekalni, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła skórzane, Garbowane Krzesła skórzane, Krzesła skórzane Cuoietto, Krzesła z kółkami, Krzesła z podłokietnikami, Krzesła z podstawą 5-ramienną, Krzesła recepcyjne, Krzesła dla gości w stylu współczesnym, Krzesła dla gości ze skóry, Krzesła dla gości z garbowanej skóry, Krzesła dla gości ze skóry Cuoietto, Krzesła do poczekalni w stylu współczesnym, Skórzane krzesła do poczekalni, garbowane krzesła do poczekalni, skóra Cuoietto Krzesła do poczekalni, sedute girevoli, sedute girevoli per ufficio, sedute per sale Conferenceenza, sedute ospiti, sedie con braccioli, sedie in pelle, sedute dirrcio ar sedouffie ufficio, poltrona ufficio

Napisz opinię

Skórzany fotel do zadań specjalnych Cuoietto z podstawą 5-Spoke na kółkach Kleos BB641.17

Skórzany fotel do zadań specjalnych Cuoietto z podstawą 5-Spoke na kółkach Kleos BB641.17

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek