KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i zagłówkiem Vaghi Expo 15 Zobacz większe

Skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i zagłówkiem Vaghi Expo 15

KOD: 250sdGXTXX

ID: 241720

ProjektantBaldanzi & Novelli
ProducentVaghi
CenaCena od 1197.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vaghi Expo 15

Skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i zagłówkiem

Dane techniczne

68x68x H 122/134 cm - H Siedzisko: 42/54 cm

Opis

Expo 15 to średnia czarna siatka z wyściełanym oparciem fotela i polipropylenowym zagłówkiem, z regulacją nachylenia i regulacją podparcia lędźwiowego, obrotowym tapicerowanym siedziskiem z regulacją wysokości, aluminiowym podłokietnikiem z regulacją wysokości z obrotowym, regulowanym na szerokość i głębokości ramieniem z czarnego poliuretanu podkładka, aluminiowa podstawa, gumowe kółka Ø65.
Wyściełane plecy. Tapicerka ze skóry lub tkaniny.

CERTYFIKATY
DL 81/80 / EN 1335

Tagi

VAGHI, Baldanzi & Novelli, Expo 15, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe skórzane, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Wysokość -regulowane Krzesła biurowe, Krzesła biurowe tapicerowane, Krzesła biurowe z zagłówkiem, Krzesła biurowe z wysokim oparciem

Napisz opinię

Skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i zagłówkiem Vaghi Expo 15

Skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i zagłówkiem Vaghi Expo 15

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek