KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowy, tapicerowany fotel biurowy typu recliner Vaghi Expo 15 Zobacz większe

Obrotowy, tapicerowany fotel biurowy typu recliner Vaghi Expo 15

KOD: 250sdGXTMX

ID: 241719

ProjektantBaldanzi & Novelli
ProducentVaghi
CenaCena od 1170.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vaghi Expo 15

Obrotowy, tapicerowany fotel biurowy typu recliner

Dane techniczne

68x68x wys. 102/114 cm - wys. siedziska: 42/45 cm

Opis

Expo 15 to średnia czarna siatka z wyściełanym poduszkowym oparciem z regulacją nachylenia i regulacją podparcia lędźwiowego, obrotowym tapicerowanym siedziskiem z regulacją wysokości, aluminiowym podłokietnikiem z regulacją wysokości z obrotową regulacją, czarną poliuretanową podłokietnikiem z regulacją szerokości i aluminiową podstawą , kółka gumowe Ø65.
Wyściełane oparcie. Tapicerka ze skóry lub tkaniny.

CERTYFIKATY
DL 81/80 / EN 1335

Tagi

VAGHI, Baldanzi & Novelli, Expo 15, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe skórzane, Krzesła biurowe ergonomiczne, Krzesła biurowe Recliner, Krzesła biurowe z kółkami, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Biuro krzesła z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości, Krzesła biurowe tapicerowane

Napisz opinię

Obrotowy, tapicerowany fotel biurowy typu recliner Vaghi Expo 15

Obrotowy, tapicerowany fotel biurowy typu recliner Vaghi Expo 15

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek