KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło biurowe z siatki z podłokietnikami Manerba Net Zobacz większe

Krzesło biurowe z siatki z podłokietnikami Manerba Net

KOD: 250sdU189G10

ID: 211641

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Net

Krzesło biurowe z siatki z podłokietnikami

Dane techniczne

S55 x G63 x W88 cm

Opis

Net to fotel z siatkowym siedziskiem i oparciem, chromowaną ramą, podstawą i podłokietnikami z polerowanego aluminium o konstrukcji ślizgowej. Wykonane w całości z perforowanej siatki technicznej, zgrzewanej na gorąco. Dostępny w kolorze czarnym, szarym i białym.

Manerba Boutique to przestrzeń do pracy i życia, w której wymiary, materiały i wykończenia są przemyślane i dostosowane we współpracy z architektami i klientami.
Wspólnym celem jest stworzenie harmonijnej, specjalnej, wysoce spersonalizowanej przestrzeni roboczej, która może poprawić samopoczucie i wydajną pracę.

Tagi

Manerba, Netto, Meble biurowe, Krzesła biurowe, Krzesła biurowe, Tkaniny Krzesła biurowe, Krzesła biurowe Aluminium, Krzesła biurowe Metal, Tkaniny siatkowe Krzesła biurowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe wspornikowe

Napisz opinię

Krzesło biurowe z siatki z podłokietnikami Manerba Net

Krzesło biurowe z siatki z podłokietnikami Manerba Net

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek