KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowy fotel biurowy z siatki z wysokim oparciem Manerba Net Zobacz większe

Obrotowy fotel biurowy z siatki z wysokim oparciem Manerba Net

KOD: 250sdU189G02

ID: 211639

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Net

Obrotowy fotel biurowy z siatki z wysokim oparciem

Dane techniczne

S68 x G68 x W108 cm

Opis

Net to fotel wykonawczy z siatkowym siedziskiem i oparciem, chromowaną ramą, podstawą i podłokietnikami z polerowanego aluminium. Wykonane w całości z przebijanej siatki technicznej, zgrzewanej pod naprężeniem. Dostępny w kolorze czarnym, szarym i białym. Występuje również w trzech wariantach: z wysokim lub średnim oparciem na kółkach oraz w połączeniu z fotelem z podłokietnikami, ze średnim oparciem i podstawą wspornikową.

Manerba Boutique to przestrzeń do pracy i życia, w której wymiary, materiały i wykończenia są przemyślane i dostosowane we współpracy z architektami i klientami.
Wspólnym celem jest stworzenie harmonijnej, specjalnej, wysoce spersonalizowanej przestrzeni roboczej, która może poprawić samopoczucie i wydajną pracę.

Tagi

Manerba, Netto, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe z tkaniny, Krzesła biurowe aluminiowe, Krzesła biurowe metalowe, Tkaniny siatkowe Krzesła biurowe, Krzesła biurowe z kółkami, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Biuro krzesła z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Obrotowy fotel biurowy z siatki z wysokim oparciem Manerba Net

Obrotowy fotel biurowy z siatki z wysokim oparciem Manerba Net

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek