KRAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przyścienna wylewka wannowa Rubinetterie Stella Stella Zobacz większe

Przyścienna wylewka wannowa Rubinetterie Stella Stella

KOD: 250sd0/250

ID: 232723

ProjektantLuca Scacchetti
ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 165.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rubinetterie Stella Stella

Przyścienna wylewka wannowa

Opis

Stella 0/250 - Wylewka ścienna wannowa, znikający aerator i złączka 3/4", długość 150 mm. Stella postanowiła nadać własną nazwę projektowi, który otwiera nową ideę w zakresie estetyki i badania techniczne.Projekt jest niezwykle prosty, a jednocześnie bardzo oryginalny, z uchwytem, który wprowadza silną osobowość.Zaprasza zarówno do dotyku, jak i do spojrzenia.Równowaga asymetrycznych kształtów potęguje wyjątkowość tego designerskiego obiektu.Kolekcja Stella wykorzystuje ceramiczne głowice, rozwiązanie techniczne, które umożliwia pełne otwarcie baterii za pomocą zaledwie pół obrotu klamki.

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Luca Scacchetti, Stella, Wylewki krany, Łazienkowe, wylewki, Współczesny styl Wylewki krany, Metalowe wylewki krany, Mosiądz wylewki krany, Chromowany mosiądz wylewki krany, Wylewki wannowe, Wylewki naścienne, Wylewki chromowane, Wylewki krany z perlatorem

Napisz opinię

Przyścienna wylewka wannowa Rubinetterie Stella Stella

Przyścienna wylewka wannowa Rubinetterie Stella Stella

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek