BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Rubinetterie Stella Stella Zobacz większe

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Rubinetterie Stella Stella

KOD: 250sd3863

ID: 232721

ProjektantLuca Scacchetti
ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 709.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rubinetterie Stella Stella

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa

Opis

Stella 3863 - Bateria umywalkowa podtynkowa ścienna z podwójnym sterowaniem, z niezmontowanymi połączeniami wewnętrznymi i wylewką ref. 863, długość 200 mm. Stella postanowiła nadać własną nazwę projektowi, który otwiera nowy pomysł w badaniach estetycznych i technicznych. Projekt jest niezwykle prosty, a jednocześnie bardzo oryginalny, z uchwytem, który wprowadza silną osobowość. To zaproszenie zarówno do dotyku, jak i do spojrzenia. Równowaga asymetrycznych kształtów potęguje wyjątkowość tego designerskiego obiektu. W kolekcji Stella zastosowano ceramiczne nasadki, rozwiązanie techniczne, które umożliwia pełne otwarcie baterii za pomocą zaledwie pół obrotu klamki.

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Luca Scacchetti, Stella, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, Bateria umywalkowa, Nowoczesne baterie umywalkowe, Metalowe baterie umywalkowe, Mosiężne baterie umywalkowe, Chromowane baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe 3-otworowe, Baterie umywalkowe naścienne

Napisz opinię

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Rubinetterie Stella Stella

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Rubinetterie Stella Stella

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek