KRAN WANNOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria wannowa ścienna z główką prysznicową Graff Targa Zobacz większe

Bateria wannowa ścienna z główką prysznicową Graff Targa

KOD: 250sdgrafftarga

ID: 193980

ProducentGraff

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Graff Targa

Bateria wannowa ścienna z główką prysznicową

Opis

Z głębokim uznaniem dla tego, co naprawdę oznacza prostota w projektowaniu, projektanci GRAFF zapowiadają kolejny przykład zrozumienia, że czasami mniej znaczy więcej. Europejska estetyka wyrafinowanej równowagi i szacunku dla przestrzeni była częścią inspiracji dla linii baterii Targa. Gładkie, lekko zakrzywione uchwyty oprawiają wylewkę w wersji powszechnej. Bateria jednouchwytowa utrzymuje lekko zakrzywiony uchwyt blisko boku, idealnie współgrając z podstawą i baterią. Współczesny i elegancki, Targa stoi wysoko wśród zwykłych śmiertelników. Nalewak do wanny Targa montowany na podłodze uzupełnia swoje baterie towarzyszące spokojnym łożyskowaniem. Dostępny w wersji Polished Chrome lub Steelnox, można go wyposażyć w montowany na pokładzie prysznic ręczny i przełącznik lub montowany na ścianie prysznic ręczny i przełącznik. Dostępne w wersji: bateria toaletowa, bateria nablatowa, wykończenie ze stali nierdzewnej, montowany do podłogi wypełniacz zbiornika, chromowana bateria ustępowa, bateria umywalkowa ścienna Steelnox, zestaw natryskowy z deszczownicą i prysznicem ręcznym, zestaw natryskowy natynkowy z drążkiem przesuwnym, zestaw natryskowy do wanny z prysznicem ręcznym, montowanym na podłodze napełniaczem wanny, rzymskim zestawem wanien i baterią bidetową.

Tagi

GRAFF, Targa, Baterie wannowe, Baterie łazienkowe, Baterie wannowe, Współczesny styl Baterie wannowe, Design Krany wannowe, Metalowe baterie wannowe, Mosiądz Baterie wannowe, Chromowany mosiądz Baterie wannowe, Baterie wannowe naścienne, Baterie wannowe z prysznicem, Baterie wannowe

Napisz opinię

Bateria wannowa ścienna z główką prysznicową Graff Targa

Bateria wannowa ścienna z główką prysznicową Graff Targa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek